Namočte si svoje ruky do želatíny. To čo spôsobí sa vám bude páčiť

Každé nežné pohlavie chce mať silné a krásne nechty! Ale to nemusíte platiť za drahé procedúry v kozmetických salónoch. Je možné vykonávať pravidelnú a efektívnu starostlivosť vo svojom vlastnom dome, a zároveň šetriť čas i peniaze!

Spevňovanie nechtov doma

Želatína – jedna z najúčinnejších produktov, ktoré vám umožní vrátiť nechtom pevnosť. Po tom všetkom, že obsahuje veľké množstvo bielkovín.

Pravidelné používanie želatíny pri kozmetických procedúrach prispeje k zlepšeniu stavu nechtov, aby nedošlo k ich rozpadu a krehkosti. Okrem toho, želatína obsahuje užitočné aminokyseliny, ktoré majú priaznivý vplyv na rast a stavu nechtov.

Pripravili sme pre vás jednoduchý ľudový liek, ktorý robí zázraky s nechtami! Manikúra vyzerá magicky …

BUDETE POTREBOVAŤ

  • 2-3 polievkové lyžice želatínových granúl
  • pol šálky teplej prevarenej vody
POSTUP
Dať želatínu a rozpustite ju vodou v čistej nádobe. V prípade, že granulát sa nerozpustil, zmes bude umiestnená do vodného kúpeľa. Za stáleho miešania, čím sa hmota dostane do homogénneho stavu.
Potom v nástroji držať ruky po dobu 15-20 minút. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, masírujte nechtovú platničku.
Urobte to 3-4 krát týždenne, doba trvania – asi dva mesiace. Pre prevenciu sa produkt používa raz týždenne.

Použitím tejto osvedčenej techniky, budete mať nielen zdravšie ruky, ale zabudnete na také problémy ako sú krehké a lámavé nechty. Vašu elegantnú manikúru si každý všimne.

Nezabudnite sa o ňu podeliť s priateľmi.

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>