Najlepšie prostriedky na posilnenie krvných ciev, účinné recepty vám ich pomôžu posilniť a vyčistiť, vyhnete sa tak vzniku hrozných komplikácií

Život modernej osoby je plný stresu a zmätkov, sedavý životný štýl a zvýšenie príjmu potravy s vysokým obsahom sacharidov a tukov vedie k vaskulárnym ochoreniam. Preto vaskulárne kŕče a srdcové poruchy, ktoré môžu skrátiť život akejkoľvek osobe. Pripravili sme pre Vás účinné recepty, ktoré vám pomôžu posilniť a vyčistiť cievy, zmierniť kŕče a vyhnúť sa vzniku hrozných komplikácií.

Prostriedky na zlepšenie činnosti krvných ciev:

1. recept na liečenie:

Rebríček (k posilneniu steny ciev): Malo by ste použiť 10-15 gramov sušeného práškového bylinného Rebríčka a naleje sa do 200 ml vody, privedie sa do varu a varíme ďalších 10 minút, potom sa odstráni z horúcej platne a nechať vylúhovať vývar po dobu niekoľkých hodín, potom sa prefiltruje. Vezmite liečebný vývar jednu polievkovú lyžicu trikrát denne.

2. recept na liečenie:

MedovkA (odstraňuje cievne kŕče, zlepšuje funkcie mozgu, znižuje príznaky hypertenzie): naleje sa lyžica sušených bylín medovky do 200 ml vriacej vody, nechá sa stáť po dobu jednej hodiny. Vezmite 100 ml dvakrát denne.

3. recept na liečenie:

Hrozienka (posilňuje vaskulárne tkanivo a zvyšuje hladinu hemoglobínu): Potrebujete dve čajové lyžičky hrozienok a namočíme do pohára mierne ochladenej prevarenej vody a nechajte cez noc. Ráno je potrebné zjesť bobule a vypiť vodu.

4. recept na liečenie:

Prírodná zmes pre obnovu ciev: Je nutné zmiešať jeden kilogram hrozienok, sušených marhúľ a sliviek, fíg a šípky bobule, potom dať ich do hrnca a zaliať so studenou vodou, nechať na noc. Po tom, čo bobule stáli vo vode, mali by byť pomleté cez mlynček na mäso alebo mixér. Užívať by ste mali jednu polievkovú lyžicu trikrát denne, pol hodiny pred jedlom, mala by byť uložená na chladnom mieste.

ZDROJ.fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>