Na fľaky na oblečení už nemusíte kupovať drahé čistiace prostriedky, postačí obyčajná biela krieda

Krieda je naším priateľom od detstva, ale málo sme vedeli, že tieto umelecké potreby sú viac, ako sa im darí oko. Tieto porézne malé biele uhličitanové horniny sú schopné robiť zázraky, pokiaľ ide o bežné problémy s domácnosťou, ktorým všetci čelíme. Jeho použitie je jednoduché a pomôže vám nielen pri každodenných prácach, ale tiež vám ušetrí veľa peňazí a času.

Bez ohľadu na to, ako dôkladne si biely odev umyte saponátmi, ktoré tvrdia, že vaše oblečenie zostane navždy v snehu, stále majú v priebehu času tendenciu žltnúť. Kroviny a kroviny, ale žltkastie nikdy nezmizne. Aké je riešenie? 

Pred praním oblečenie pošúchajte bielou kriedou

Krieda pomáha udržiavať belosť a udržuje vaše biele šaty žiarivo biele. Pomáha zbaviť sa nežiadúcej žltej farby a po niekoľkých praniach zistíte, že žltosť úplne zmizne z vášho oblečenia. To isté sa dá použiť na ľahké čistenie špiny, ktorá sa hromadí okolo golierov košieľ. Ak sú škvrny v okolí goliera skutočne zlé, potrite na nich nejakú kriedu, nechajte ju tam 10 minút stáť a potom ju umyte.

ZDROJ:brighside.meYou Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>