Mladé dievča prišlo s geniálnym trikom, ako ľahko a lacno odstrániť nežiadúce čierne bodky, doslova ich ťahá z pleti

Aj vy si neviete poradiť. Stavím sa, že všetky ženy nenávidia čierne bodky na koži a neustále hľadajú efektívny spôsob, ako sa ich zbaviť. Ak akné je potrebné liečiť zvnútra v starostlivosti lekára, ale dajú sa vyčistiť póry aj doma je veľmi realistické.

 

Ak chcete podelím sa s vami o recept na masku proti čiernym bodkám. Ale to nie je obvyklá zmes rôznych zložiek, ale maska, ktorá doslova ťahá všetku špinu z pórov. Navyše, vás zbaví z nežiaduceho ochlpenia na tvári, a utiahne jej obrysy.

Maska na čierne bodky

BUDETE POTREBOVAŤ

1 vajce
papierové obrúsky

POSTUP

Oddeľte žĺtky od bielok. Budete potrebovať iba bielkaVyčistite si tvár a utrite uterákom. Naneste proteínové vrstvy. Skúste rovnomerne. Teraz si papierovú vreeckovku poukladajte na celú tvár.Na obrúsky aplikovať ďalšiu vrstvu vaječného bielka. Ponechajte masku na dobu 40 minút. Počas tejto doby, to stvrdne. Budete mať pocit zvierania na koži – to je úplne normálne. Po tejto dobe začať pomaly a opatrne odstraňovať masku zdola nahor. Potom hydratujte pleť light krémom každý deň.

Efekt je po prvej aplikácii znateľný. Máte okamžite pocit, že vaša pokožka dýcha, a pri pohľade na odstránenú masku pochopíte, ako zlé to bolo v malých póroch. Urobte si tento postup raz týždenne k udržaniu čistoty alebo podľa potreby, ak vaša pokožka nie je náchylný k rýchlemu upchávaniu pórov.

Môžete pridať citrónovú šťavu do vaječného bielka alebo aktívne uhlie. Proces nanášania masky a výsledok po aplikácii môže byť videný v tomto videu.

Snažte sa, o túto skvelú masku. A nezabudnite zdieľať užitočné rady so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach!

zdroj:TAKPROSTO.CC

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>