Máte strach vstať na váhu, že ručička ukáže niečo strašné? Máme riešenie, vďaka ktorému môžete bez problémov schudnúť až 7kg

Ak sa stane, že v odraze v zrkadle nie ste spokojní, a vaše obľúbené džínsy už nie sú vám dobré, nezúfajte. Tu je riešenie! Vďaka odvaru zo škorice a bobkovým listom získate dlho očakávanou harmóniu.

Tieto magické ingrediencie pomáhajú organizovať činnosť tráviaceho systému a očistiť telo. Sú tiež aktívne bojovať s nadúvaním, ktorý vám dáva väčší objem vizuálne.

škorica – najlepší spôsob, ako bojovať s brušným tukom, a bobkový list upravuje tráviaci trakt, zmierňuje nadúvanie a bolesti brucha.

Piť bobkový list a škoricu, zbaví vás kíl navyše a dá pocit ľahkosti. Odporúčame vám vyskúšať tento krásny ľudový liek na chudnutie!

budete potrebovať

  • 1 liter minerálnej vody
  • 2 tyčinky škorice
  • 10 bobkových listov

Ako pripraviť odvar z listov a škoricou

  1. Vezmite panvicu, zalejeme ju vodou, posypeme škoricou a bobkovými listami.
  2. Privedenie vody do varu. Variť pri minimálneho množstva tepla po dobu 15 minút.
  3. Vyberte panvicu z ohňa a nechajte variť vývar.

Je najlepšie piť zázračnú tinktúru 3 krát denne po dobu 1 šálky 15 minút pred jedlom. Ale malo by byť samozrejme: urobiť prestávku týždeň po každé 2 týždne.

Tento nápoj nemôže byť používaný počas tehotenstva, ľudia trpiaci chorobami tráviaceho traktu a pri užívaní antibiotík.

Odporúčame, aby ste sa poradili so svojím lekárom. A nezabudnite, že pre čo najlepší efekt je treba jesť správne, postarať sa o nový spôsob života a v športovať.

Prajeme vám veľa šťastia pri dosahovaní svojho cieľa. Byť zdravá a štíhla!

 

ZDROJ:SOVKUSOM.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>