Mám 50 rokov a tento nápoj mi pomohol odstrániť bolesť v kolenách a kĺboch ​​za 5 dní

Existuje niekoľko faktorov, ktoré môžu spôsobovať bolesť kĺbov. Avšak podľa odborníkov najčastejšou príčinou bolesti kolena je následok nadmernej fyzickej námahy. Bolesť kolena môže byť spôsobená hustotou kostí, opotrebovaním a roztrhnutím svalov a tkanív.

Existuje niekoľko ďalších faktorov, ktoré môžu spôsobiť bolesť kolena a kĺbov. Niektoré z nich zahŕňajú nedostatok vitálnych živín v tele, ako je vápnik, vitamín D a železo. Nedostatok vitamínu D často bráni optimálnemu zdraviu kostí. Nedostatok vápnika na druhej strane spôsobuje, že kosti sú tenké a krehké. Ľudia trpiaci nedostatkom vitamínu D sa sťažujú na mierne bolesti v kolenách a kĺboch.

Ľudia, ktorým chýba vitamín D a vápnik, sú vystavení vysokému riziku vzniku artritídy alebo zápalu kĺbov.

Prevencia bolesti kolena a kĺbov

Ako väčšina ľudí tvrdí, prevencia je najlepšou formou liečby. Preto sa môžete ľahko vyhnúť bolesti v budúcnosti zmenou vášho životného štýlu. Ak pocítite bolesť kolena viac ako týždeň, je to indikácia ďalších vážnych problémov, ako je osteoporóza, artritída a ďalšie súvisiace kostné komplikácie. Aby ste sa vyhli týmto vážnym stavom, mali by ste vždy konzumovať stravu, ktorá je bohatá na vitamíny, horčík a bromelaín.

Bez ohľadu na formu artritídy alebo bolesti kĺbov, ktoré zažívate, existujú prírodné prostriedky, ktoré môžu pomôcť znížiť bolesť a zmierniť príznaky. Jedným z liekov, ktoré sa osvedčili, je škorica, ananás a pomarančová šťava.

Keď sa hladká výživa denne spotrebúva, pomáha pri zmierňovaní bolesti kolena a kĺbov. Je to kvôli tomu, že prípravok obsahuje protizápalové zložky, kremík, horčík, bromelaín a vitamín C. Všetky tieto živiny robia šľachy a väzy silnejšie.

Vitamín C obsiahnutý v ananáse je nevyhnutný pre to, aby telo malo silný kostrový systém. Ananás je bohatý na bromelaín a je veľmi silný protizápalový prostriedok. Na druhej strane, pomaranče majú vysokú hladinu vitamínu C a môžu pomôcť pri posilňovaní vašich kostných väzov a šliach. Škorica sa používa na zvýšenie cirkulácie, čo stimuluje rýchle zotavenie kĺbov.

Čo potrebujete:

• 2 malé šálky nakrájaného ananásu

• šálka ​​pomletého ovsa

• 2 šálky vody

• pohár pomarančového džúsu

• 1 škoricová tyčinka

•  prírodný med

Čo by ste mali urobiť:

Pridajte vodu a ovsené vločky do hrnca a nechajte to variť niekoľko minút. Po varení ovsené vločky nechajte vychladnúť.

Vložte pomarančový džús, ovos, škoricu, ananás, mandľu a med do mixéra. Zmiešajte všetky prísady a pridajte vodu, ak máte radi ten nápoj.

Váš nápoj je pripravený a je vhodné, aby ste ho denne užívali na zabezpečenie rýchleho zotavenia. Pite tento nápoj po dobu piatich dní a zažijete úplnú úľavu od bolesti kolena a kĺbov. Každý deň si pripravte čerstvý.

ZDROJ:fithacker.ru

 

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>