Mal som nohy plné kŕčových žíl, lekár mi odporučil, aby som použil rajčiaky týmto spôsobom a poviem vám jeho rada má, 100% účinok!

Liečba kŕčových žíl v čase zabraňuje vzniku flebitídy. Flebitída je častou obštrukciou žíl. Táto choroba je dôsledkom existencie krvnej zrazeniny vloženej do žily. Ak je zrazenina nasmerovaná do pľúcneho obehu, spôsobuje pľúcnu embóliu. Preto je dôležité liečiť kŕčové žily predtým, než vedú k vážnejším situáciám.

Dnes ponúkame liečbu kŕčových žíl, ekonomickým a prirodzeným spôsobom. Budete potrebovať iba zelenú alebo červenú paradajku. Tento nástroj je veľmi populárny a pochádza z generácie na generáciu..

Paradajky na liečbu kŕčových žíl

Všetky vlastnosti paradajok sú dobre známe a užitočné pre naše zdravie. Možno však nebudete vedieť jeho použitie pri liečbe kŕčových žíl. V tomto prípade sú liečivé vlastnosti odvodené od ich semien: obsahujú kyslú látku, ktorá pôsobí podobne ako aspirín. Sú to antikoagulanciá a skvapalňujú krv. Okrem toho flavonoidy, ktoré vlastnia paradajky, pomáhajú posilňovať krvné cievy.

Liečba so zelenými paradajkami:

  • Umyte, veľmi dobre, niekoľko zelených paradajok. Sú to zrelé paradajky, ale ich farba je zelená.
  • Nakrájajte ich na plátky približne 0,5 cm. Pripojte paradajky k žilám.
  • Môžete obväzovať oblasť, aby držali paradajky.
  • Po chvíli sa začne mravčiť. “ Potom začnú žily mierne horieť a potom odstránite obväzy.
  • Vyčistite oblasť studenou vodou.
  • Opakujte túto liečbu päťkrát denne. Za dva týždne zaznamenáte výsledky vo vašom tele. Tým sa uvoľní pocit pálenia, opuch a postupne kŕčové žily zmiznú.

Liečba červenými paradajkami:

Na rozdiel od predchádzajúcej liečby táto sa deje počas noci.

Skôr ako usnete, umyte niekoľko paradajok a nakrájajte ich na kusy, ako v predchádzajúcom ošetrení.

  • Zaveďte ich na kŕčové žily a zabezpečte obväzy.
  • Mali by ste dovoliť, aby plátky na nich pracovali 4 hodiny.
  • Po tomto čase by ste mali nahradiť rajčiaky novými. Akonáhle sa to stane, nechajte ich opäť fungovať po dobu 4 hodín a tak ďalej, až kým nebudete musieť vstať.
  • Toto ošetrenie každú noc.

Niektoré tipy:

Pamätajte, že ak chcete, aby príznaky klesali, musíte ich sprevádzať  tak, ako akékoľvek iné ošetrenie so zdravou a vyváženou stravou.

– Jedzte potraviny bohaté na Omega3 a Omega6: Tieto esenciálne oleje sa nevytvárajú v tele, takže ich pridajte do svojej stravy. Omega3 pomáha na flexibilitu žíl a je protizápalový. Omega6 zabraňuje srdcovému ochoreniu, znižuje krvný tlak a zabraňuje tvorbe krvných zrazenín. Užitočné jedlo: sardinky, ančovičky, treska, morské plody, orechy, slnečnicový olej a sezamové semienka.

Je možné použiť selén: ide o antioxidant, ktorý zabraňuje tuhnutiu telesných tkanív a udržuje elastické steny ciev. Nachádza sa v orechoch, uhorkách, hubách, vajciach a pivovarských kvasniciach.

– Produkty s vitamínom E: Vitamín E zlepšuje krvný obeh a okysličovanie krvi, prevenciu a zriedenie krvných zrazenín. Ide o mliečne výrobky, biele mäso, orechy, špargľu, petržlen, tekvica, paradajky, olivový olej a kivi.

 ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>