Len 4 minúty denne a zubný plak zmizne akoby mávnutím prútika, onedlho sa dostavia výsledky na ktoré už dlho čakáte

Mnoho nežiaducich problémov môže vyplynúť z dôvodu zlej ústnej hygieny. To môže zvýšiť pravdepodobnosť vzniku plaku, ale niektorí ľudia ju môžu dostať kvôli genetike.

Dnes si ľudia myslia, že budú musieť zaplatiť veľa peňazí za zubné zákroky, ale to, čo mnohí nevedia – dokážu tento problém vyriešiť doma jednoducho tým, že pripravia jednoduchú prírodnú zmes.

V tomto článku sa naučíte, ako odstrániť povlak vo svojom vlastnom dome a ako zlepšiť zdravie ústnej dutiny.

1. Môžete to urobiť pomocou petržlenových listov. Jediné, čo musíte urobiť, je aplikovať drvené petržlenové listy na zuby a nechajte ich tak, aby pôsobili asi 5 minút a potom ich umyte teplou vodou. Urobte to denne, kým nedosiahnete požadované výsledky.

2. Môžete to urobiť pomocou citrónovej šťavy. Ako už viete, citrón môže urobiť zuby belšie a môže pomôcť pri odstraňovaní kazu a plaku.

3. Môžete to urobiť s jahodami – môžete často slobodne používať jahody, pretože to nefunguje rovnako ako citróny. Všetko, čo musíte urobiť, je trieť zuby s jahodami, nakrájajte na polovicu denne asi 7 minút.

4. Môžete si vytvoriť prostriedky pre odstránenie plaku na dome z týchto zložiek:

  • 1 lyžica vody
  • 2 polievkové šťavy z citróna
  • 1 lyžička zubnej pasty
  • 2 čajové lyžičky jedlej sódy

Tu je to, čo by ste mali urobiť:
V mise, budete musieť kombinovať všetky vyššie uvedené prísady do vzniku pasty a čistiť zuby každý deň po dobu asi 4 minúty.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>