Krásny snehobiely úsmev môžete mať aj bez chemikálií, ako je napríklad peroxid a to veľmi jednoducho

Žiarivý úsmev, ako vieme, môže byť kľúčom k dosiahnutiu mnohých cieľov. Vaša tvár je prvá vec, ktorá zaujme druhú osobu pri prvom stretnutí. Symbolizuje nielen optimizmus a dobrú náladu, ale napovie niečo aj o zdraví a návykoch človeka.

Kľúčovú úlohu zohráva stav vášho chrupu. Zuby môžu stmavnúť a pokaziť sa aj napriek tomu, že nefajčíte a nekonzumujete sladké jedlá. Tmavé nápoje a potraviny taktiež ovplyvňujú farbu vašich zubov.

Ak sa vaša každá návšteva k zubárovi nezaobíde bez stresu, bojíte sa, že si pokazíte kvalitu zubov alebo si nemôžete dovoliť laserové bielenie, prezradíme vám jeden vynikajúci spôsob. Bielenie zubov nebolo nikdy predtým tak jednoduché!

Potrebujete:

  • 125 ml jablčného octu
  • 83 ml vody
  • Zubná pasta
  • Zubná kefka

Postup:

  1. Zmiešajte ocot a vodu.
  1. Vyplachujte si ústa s touto kvapalinou po dobu 1 minúty. Opakujte 2-3 x. V žiadnom prípade to neprehĺtajte. Dodatočne si môžete pomocou vatového tampónu namočeným v roztoku pretrieť zhnednutú sklovinu.
  1. Po procedúre si vypláchnite ústa s teplou vodou.
  1. Potom si už len zuby vyčistite ako obyčajne – zubnou pastou a kefkou.

Postup opakujte maximálne 3 x týždenne. Hoci jablčný ocot nie je príliš príjemný na chuť, ale vďaka výsledku na ňu úplne zabudnete. Metóda nezvyšuje citlivosť zubov ani nedráždi vaše ďasná.

Na dosiahnutie snehobieleho úsmevu z vášho domova je potrebné len to, aby ste pravidelne dodržiavali vyššie uvedený návod!

zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>