Kombinácia Aloe Vera s týmito produktami zariadí, aby vaša pokožka stala čo najrýchlejšie žiarivo biela

Udržiavanie hladkej a krásnej pokožky je ťažšie, ako sa zdá, a ľudia si viac uvedomujú svoje zdravie kože ako kedykoľvek predtým. Komerčné produkty nefungujú, pretože sú uvedené v reklamách a tie majú škodlivé vedľajšie účinky.

To je dôvod, prečo je dnešný článok určený na to, aby som vám ukázal prírodný liek, ktorý funguje oveľa efektívnejšie ako drahé komerčné produkty. Možno ste si hneď mysleli, že tento prírodný liek zahŕňa Aloe Vera. A dobre ste mysleli.

Aloe Vera je všeobecne známa svojou schopnosťou hydratovať pokožku a liečiť rôzne kožné problémy, a to vďaka svojej bohatej antioxidantov, ktorá z nej robí jedny z najznámejších a najznámejších prirodzených zjasňovačov na pokožku.

Ako správne používať Aloe Vera

Existuje mnoho spôsobov, ako môžete zľahčiť tón pleti a tu sú najznámejšie:

 

Aloe Vera s cukrom

Cukor s Aloe sú bežné v obchodoch s kozmetikou v týchto dňoch. Odfarbia starú tmavú pleť a odkrývajú hladkú a žiariacu pokožku pod ním. Často však obsahujú chemikálie, ktoré môžu v blízkej budúcnosti spôsobiť ďalšie kožné problémy. Dobrou správou je, že si môžete vyrobiť svoj vlastný cukor s Aloe len miešaním 2 lyžíc gélu Aloe Vera a hnedého cukru. Aplikujte ju na postihnutú oblasť!

Aloe Vera s mliekom

Mix Aloe Vera s mliekom a naneste ho na pokožku. Zaznamenate neuveriteľné výsledky hneď.

Aloe Vera s medom

Med a mlieko zmiešané s Aloe Vera môžu hydratovať vašu pokožku a zľahčiť ju. Zmiešajte zložky v rovnakom množstve, aplikujte ich na tvár a nechajte 20 minút, kým si opláchnete tvár.

Aloe Vera s papájou

Papája je veľmi obľúbená medzi produktami na bielenie pokožky vďaka svojim exfoliačným vlastnostiam. Obchodné produkty však obsahujú množstvo škodlivých chemických látok, ktoré môžu spôsobiť iné komplikácie kože. Ak chcete pripraviť prirodzenú verziu tohto lieku, zmiešajte gél z aloe vera s papáji a aplikujte ju ako masku. Nechajte ju polhodinu pred opláchnutím. Budete ohromení výsledkami.

Pravdou je, že zdravie a krása pokožky nie vždy sedí na regáloch obchodov. Nemusíte strácať tony peňazí, aby ste boli krásni, pretože príroda má vždy spôsob, ako to urobiť lepšie!

Zdroj:  stethnews.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>