Kliknite na toto miesto 20 krát bez prestávky na každej nohe a uvidíte, čo nastane

Najlepší pomocník pre zdravie – masáž nôh. Existujú rôzne spôsoby. Lekári hovoria, že existuje osobitný bod na klenbe chodidla – Yung-chuan. Ona potrebuje osobitnú pozornosť.

MASÁŽ NÔH PRE MLADÝ ORGANIZMUS

Suchá masáž bod Yung-chuan
stačí kliknúť na miesto 20krát bez prestávky na každej nohe, ale tak, aby nebola cítiť bolesť. masáž robiť pravidelne ráno a večer. To podporuje dobré obeh a uvoľňuje svaly na nohách.

Mokrá masáž bod mladý Quan
nalejeme do nádoby teplej vody asi 38 až 40 stupňov. Ponorte do nej nohy a čakajte, keď budúú červenkasté. Potom, palcom, súčasne stlačiť bod 80 krát bez prestávky. Výborné na dokončenie je trenie, masáž po dobu asi troch minút. Zázračný účinok pocítite už po prvom ošetrení.

Ak máte problémy s videním

Ak máte nedokonalý zrak, čínske mudrci odporúčajú každý deň poklepaním drevenou tyčou v spodnej časti pod druhým a tretím prstom 5 minút. K dispozícii sú usporiadané plochy reflexívne spojené s očami. Áno, a pre prevenciu ochorení očí, nie je na škodu tak robiť, pretože v priebehu rokov sa vyskytujú problémy s nimi takmer u všetkých.

Búchať po nohách

Znie to drsne, ale mali by sme začať biť na nohách teraz. Pre tento prípad, môžete použiť gumové alebo drevené kladivo, valček alebo dokonca prázdnu fľašu. Jednoducho to urob jemne o rozlohe tesne pod prstami.Po nejakom čase sa budete cítiť, ako telo sa pomaly naleje príjemným teplom, a čo je najdôležitejšie – je to pocit pokoja. Táto metóda je považovaná za jeden z najlepších na zlepšenie krvného obehu v nohách a do celého tela.

Zdravie nôh, je pre každého veľmi dôležité, veď predsa nohy nás nesú po celý život…

A nezabudnite zdieľať užitočné informácie so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach!

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>