Každý deň sa sprchujte studenou vodou. Po týždni uvidíte ten rozdiel!

Samotná myšlienka na sprchu pod studenou vodou spôsobuje chvenie pokožky. Určite nie je najpríjemnejšou formou kúpania, ale odporúčajú ho lekári. Takže tréner sa rozhodol skontrolovať, či studená sprcha skutočne ovplyvní jej zdravie. Po týždni videla nejaké zmeny!

Výzva

Tréner a propagátor zdravého životného štýlu, Gina Florio, sa dlhodobo snaží pomáhať ostatným zmeniť svoj život. Na svojom Instagram účte, kde ju sleduje viac ako 37 000 ľudí, zdieľa svoje rady a motivuje ostatných, aby konali. Táto žena to vyskúšala.

Všetko to začalo rozhovorom s priateľom, ktorý odhalil, že sa celé roky sprchoval pod studenou vodou. Na začiatku bola Gina šokovaná, ale keď počula, že táto forma dáva energiu a stimuluje ju k práci, rozhodla sa to skontrolovať.

Studená sprcha

Ako to urobila? Samozrejme, nemôžete ísť do studenej vody naraz, takže Gina pomaly znížila teplotu, aby ju nakoniec nechala riadne vychladnúť. Samotná sprcha však nebola príjemná a bolo ťažké odolať takejto teplote vody. Iba si dovolila umyť si hlavu pod teplou vodou. Rozhodla sa však pokračovať a po týždni tento rozdiel videla. V prvom rade pozorovala ďalšiu dávku energie vďaka zlepšenému krvnému obehu.

Čo robí studená voda?

Samotná energia a zlepšenie krvného obehu nie sú všetko! Vďaka studeným sprchám začala byť žena veselejšia a s väčším nadšením oslovila všetko. Koža sa tiež zlepšilaPredovšetkým studená voda chráni našu pokožku pred nečistotami a reguluje stupeň jej mastnosti.

Je nemožné skryť, že studené kúpele posilňujú naše telo. Sme odolnejší voči teplotným zmenám. Okrem toho sa naša pleť a pokožka tela stáva pevnejšou a všetky sfarbenia zmiznú. Všetko vďaka lepšiemu krvnému obehu.

Možno to stojí za to výzvu a zistiť, aký vplyv na nás má studená sprcha.

ZDROJ:kobieceinspiracje.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>