Kamarátka si zmiešala 2 prísady a aplikovala ich na zuby. A čo jej na nich zostalo? Skúsim to aj ja a to ešte dnes!

Nie je nič nepríjemnejšie než žltý úsmev? Keď som sa dozvedela a na vlasné oči videla, že tento jednoduchý, prírodný recept môže bieliť zuby a vyliečiť ochorenie ďasien, bola som šokovaná. Je to neuveriteľné! Tisíce ľudí trpia ťažkou bolesťou zubov, podráždením ďasien, krehkými alebo priesvitnými zubami alebo precitlivenosťou.Ale vďaka tomuto jednoduchému receptu sa týchto problémov zbavíte. Toto prírodné bielenie zubov a lieky zmenili môj život!

Zloženie:

  • 1/4 čajovej lyžičky prášku z organickej kurkumy
  • 1/8 čajovej lyžičky roztaveného kokosového oleja

Metóda:
1. Zmiešajte suroviny a ponorte do nej kefku a očistiť zuby ako obvykle, ale namiesto toho, a neopláchnuť, keď budete hotoví, nechajte pastu na zuboch po dobu 3-5 minút, aby bolo možné vytvoriť toto kúzlo.

2. Dôkladne opláchnite a druhou kefou umyte pomocou bežnej zubnej pasty. Ak si všimnete nejakú žltú farbu okolo rohov ústia, umyte ju mydlom.

Rozdiel si môžete všimnúť pri prvom použití. Ak nie, urobte to niekoľko dní v týždni – ak ste skeptickí, myslím, že budete príjemne prekvapení!

3. V prípade potreby opakujte.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>