Jednoduchý trik, ktorý vám pomôže znížiť krvný tlak len za jednu minútu

Vysoký krvný tlak je niečo, čo nemusíte trpieť dlhšie, keď nemáte k dispozícii lieky, s jednoduchou pomocou pera tak, ako akupunkturista by použiť ihlu. Získate takmer okamžitý výsledok, ktorý vám poskytne dostatok času na získanie lekárskej pomoci v prípade potreby, čo z neho robí absolútneho víťaza všade.

My sme vždy otvorení alternatívnym spôsobom, ako zostať zdravý a nevieme  sa dočkať, až sa s našimi čitateľmi podelíme o tento jednoduchý, ale efektívny trik. Nenechajte si ujsť náš bonus, to môže opraviť váš vysoký krvný tlak problém pre dobré.

Vysoký krvný tlak nemusí byť tak ľahko všimnúť, niektorí ľudia nemusia ani vedieť, že majú problém. Lekári ho dokonca nazývajú „ tichým vrahom “, pretože následky sú veľmi vážne, ale problém sa v priebehu času pomaly vyvíja, príznaky sú spoločné mnohým iným podmienkam a je veľmi možné, že to jednoducho vynecháte.

Pozrime sa na niektoré príznaky:

  • Bolesti hlavy. Zaujímavosťou je, že ľudia s chronickou hypertenziou často nemajú žiadne bolesti hlavy. Ale náhle hroty krvného tlaku zvyšujú tlak v hlave, čo spôsobuje veľmi ostré bolesti hlavy, lekári to nazývajú „ hyperténznou krízou“. Náhle hroty tiež často spôsobujú krvácanie z nosa.
  • Krvné škvrny a zlé videnie Odborníci sa domnievajú, že vysoký krvný tlak môže poškodiť krvné cievy v sietnici, malú vrstvu v zadnej časti očnej buľvy, kde sa zameriavajú obrazy. Môže spôsobiť krvácanie, ktoré možno pozorovať ako krvné škvrny a potenciálne problémy s videním.
  • Búšenie v ušiach a hrudníku po vážnom cvičení, je to veľmi normálne a vráti sa normálne, len čo sa vaša srdcová frekvencia vráti na úroveň pokoja. Ak sa však tieto príznaky objavia náhle a bez zjavného dôvodu, mali by ste to pravdepodobne skontrolovať.

dôsledky:

Tieto dôsledky neliečenej hypertenzie sú veľmi závažné a môže skončiť s podmienkami, ako je mozgová mŕtvica, srdcové zlyhanie, a demencie. Aj keď nie je vždy ľahké si všimnúť objavujúci sa problém, je veľmi ľahké vziať si krvný tlak. Väčšina obchodov s drogami má na to správne vybavenie, len si zvykom kontrolovať to každú chvíľu. Prípadne stačí dostať prenosný snímač krvného tlaku a sledovať ho

Trik na zníženie krvného tlaku

Tento tlak je dobré vedieť a je veľmi ľahké ho nájsť. Nachádza sa na špičke prostredníka na oboch rukách. Zatlačte na neho perom a pridržte aspoň jednu minútu, aby ste znížili krvný tlak a získali úľavu. Majte na pamäti, že to nie je liek na chronický vysoký krvný tlak, je to skôr trik prvej pomoci, keď nemáte k dispozícii lieky.

Bonus: Znížte krvný tlak za 2 minúty

Ďalší bod, ktorý môže mať obrovský rozdiel vo vašej pohody sa nachádza na oboch chodidlách. Posúvajte prst pozdĺž čiary medzi palcom a druhým prstom. Bod sa nachádza tesne predtým, ako prst dosiahne kosť. Aplikujte hlboký tlak po dobu 3 sekúnd a potom odpočiňte 5 sekúnd. Opakujte masáž po dobu 2 minút, potom urobte to isté na druhej nohe.

Poznáte iné účinné spôsoby znižovania krvného tlaku? Napíšte o tom v komentári nižšie a šíriť tieto užitočné informácie so všetkými našimi čitateľmi.

ZDROJ:brightside.me

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>