Jednoduché spôsoby, ako sa zbaviť dvojitej brady bez piluliek, injekcií alebo chirurgie

Vzhľad vašej tváre je prvou vecou, ​ ktorú si ľudia všímajú, bez ohľadu na to, aký tenký a atraktívny je zvyšok tela. Preto ignorovanie extra tuku v tvári sa zdá dosť ťažké.

Tuk v tvojej tvári je jedným z ťažkých miest, ako ho znižovať, keďže menej kalórií nezmení a cvičenie v telocvični nepomôže. Ale čítajte ďalej, aby ste sa dozvedeli tajomstvo, ako sa zbaviť tohto tuku.

Prečo naše tváre uchovávajú tvrdohlavý tuk

Oblička je jednou z oblastí, v ktorých má najväčší vplyv diéta a celkový životný štýl. Hoci niektorí ľudia majú tenké stehná aj napriek tomu, tuk na tvári majú stále.

3 tvárové cvičenia

1.  Preč s dvojitou bradou

Vyrovnáme sa a pohodlne si sadnite, oprite sa. Sánku mierne vytlačte vpred, pohľad smerujte nahor. Vypnite krk a hlavu jemne zakloňte, ramená tlačte čo najviac nadol, napnutie krčných, ramenných svalov musíte cítiť. Ako protikladný cvik (uvoľňujúci) je predklonenie hlavy vpred (bradu tlačte smerom k hrudníku), ucítite napnutie krčných svalov zozadu. Cviky opakujte pätnásť až dvadsaťkrát. Cviky pôsobia na spevnenie krčných svalov. Celkovo sa zaktivizuje regenerácia pokožky, spriepustní sa lymfatický systém.

2. Zívanie

Zívanie je jednoduchý cvik, ale pri to veľmi účinný. Cvik treba prevádzať čo najintenzívnejšie ako viete, najmä fázu širokého otvorenia úst. Celý cvik treba vykonávať pomaly. Vo fáze napnutia (otvorenia úst) vytrvajte desať sekúnd (celkové trvanie fázy otvorenia by malo trvať desať sekúnd) a vo fáze privierania úst vytrvajte päť sekúnd. Cvik napomáha celkovému spevneniu tvárových svalov a krku. Formuje sa sánka.

3. Brada a krk

Chrbtom ruky si podložte na bradu. Pevne držte ruku pod bradou, prítlak na ruky vytvoríte pootvorením úst. Sánkou pritlačte na chrbát ruky. Cvik opakujte aspoň desaťkrát. V napnutej fáze prítlaku vytrvajte aspoň tri sekundy. Cviky zabraňujú tvorbe druhej brady. Zaručuje dokonalé tvary tváre.

Úbytok tuku v celom tele

Celková strata hmotnosti je prvým krokom k odstráneniu tuku v tvári. Strata tuku z nôh, ramien alebo žalúdka je typicky sprevádzany stratou tuku z tváre.

 Tu je niekoľko tipov, ako dosiahnuť celkový úbytok hmotnosti:

1. Znížte kalórie za deň

Zníženie denného príjmu kalórií je najefektívnejším spôsobom, ako dosiahnuť úbytok hmotnosti, pretože väčšina ľudí neberie do úvahy počet kalórií, ktoré denne jedia a majú tendenciu to preháňať.

2. Začnite deň s raňajkami

Je vedecky dokázané, že tí, ktorí jedia raňajky, sú štíhlejší v porovnaní s tými, ktorí ich nejedia. Ráno jedlo zvyšuje metabolizmus a pripravuje telo na správny príjem potravy počas dňa. Ovsené vločky a proteínový chlieb sú skvelou voľbou pre raňajky.

3. Odstráňte cukrovinky

Veľa z toho, čo ovplyvňuje tvár a jeho tvar súvisí s retenciou vody. Hoci voda je dôležitá pre udržanie vlhkosti, ako aj pomoc pri dýchaní, príliš veľa vody spôsobuje, že tvár vyzerá nafúknutá.

Cukor a soľ sú najčastejšími príčinami nafúknutej tváre, preto sa ubezpečte, že sa vyvarujete sódy, cukríkov, sladkostí, spracovaných potravín a konzervovaného tovaru.

4. Znížte príjem alkoholu

Každý dúšok alkoholu má vplyv na tvár, pretože alkohol sa usadzuje na brade a tvárach hneď, ale nie ako tuk. Ovplyvňuje hlavné žľazy tváre priamo, čo spôsobuje, že sa zväčšujú a vedú k stavu, ktorý je označený ako nafukovaný. V dôsledku toho vaša tvár vyzerá plnšie.

zdroj:besthealthyguide.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>