Jednoduché nočné triky na odstránenie príznakov starnutia, opakujte ich tri noci za sebou a vaša pleť bude len tak žiariť

Naša koža je mimoriadne citlivá, pretože je vystavená všetkým vonkajším faktorom, ktoré nám pomaly poškodzujú. Existuje mnoho prírodných liekov, ktoré nám nepochybne pomôžu riešiť tieto alebo iné príznaky starnutia, medzi ktorými sú aj recepty so zemiakmi. Budete potrebovať iba jednu z týchto metód na tri po sebe nasledujúce noci.

Jednoduché nočné triky na odstránenie príznakov starnutia

Citrónová šťava so zemiakmi

Únava môže ovplyvniť našu tvár. Našťastie je účinným nástrojom na vyrovnanie to, stačí trieť dreň zemiakov a zmiešajte citrónovú šťavu, potom aplikovať na tvár ako masku, a necháme pôsobiť cez noc.

Plátky zemiakov

Hlavnými prvkami pre hlboké čistenie tváre sú draslík, vápnik a vitamín C a to všetko je prítomné v zemiakoch. Ak máte na koži príliš veľa akné a čiernych škvŕn, ideálne musíte položiť niekoľko kúskov zemiakov na tvár a nechať ju pracovať celú noc.

Zemiaky, jablkový ocot a uhorka

Tmavé škvrny sú stále viac a viac objavujú na našej pleti, ale dnes budeme dať špeciálny recept, ktorý budete musieť nastrúhať uhorku, zemiaky a kombinovať ingrediencie s lyžicou jablčného octu. Naneste masku na tvár a nechajte ju pracovať 30 minút. Potom umyť tvár.

Štiepané zemiaky

Tmavé kruhy môžu byť jednou z najhorších nedokonalostí tváre, pretože je ťažké sa ich zbaviť a maskovať. Teraz, ak použijete prirodzené prostriedky, vaše trápenie skončí veľmi skoro. Vezmite si zemiaky, naškrabte ich na jemno a výsledok položte na tmavé kruhy a nechajte liek pôsobiť na noc až do nasledujúceho rána.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>