Jednoduchá cesta ako sa zbaviť vačkov a tmavých kruhov pod očami

Ako sa zbaviť tieňov pod očami? Skúste túto domácu masku, ktorú pripravíte z niekoľkých zložiek, ktoré pravdepodobne máte vo svojej kuchyni. Vďaka tomu tmavé kruhy pod očami zmiznú a vaša tvár bude vyzerať plná energie.

Tmavé kruhy pod očami

Tmavé kruhy pod očami spôsobujú, že tvár vyzerá staršie ako v skutočnosti je, pretože vyzerá unavene. Samozrejme, toto môže byť dôvodom vytvorenia kruhov pod očami, ale nielen. Niekedy sa nazývajú „pandovými očami“ charakteristickými čiernymi kruhmi okolo očí. Sú výsledkom zlej lymfy. A koža pod nimi je prázdna. Ak je problém častý a nevyplýva zo skutočnosti, že ste nespali cez noc, skúste to nepodceňovať. Môžu to byť problémy vyplývajúce z rôznych chorôb. Nerobte paniku, dôvodom môže byť aj genetická predispozícia, starnutie, životný štýl alebo tenkú kožu pod očami a abnormálne obeh krvi v cievach naspodku.

Dnes sa budeme zaoberať problémom očných vačkov a použijeme masku zloženú z prírodných zložiek. Táto maska ​​sa postará o vašu pokožku, zlepší jej cirkuláciu a vyživí ju. Nezabudnite sa pokúsiť odstrániť zdroj problému, napríklad začať spať viac a jesť zdravšie.

prísady:

  • 1 lyžica medu
  • 1 čajovú lyžičku šťavy stlačenej z čerstvej uhorky
  • 1 čajová lyžička strúhaného čerstvého zemiaka

Po zmiešaní zložiek sa maska ​​položí pod oči a ponechá sa 20 minút. Po tejto dobe ju môžeme opláchnuť. Každé ošetrenie môžeme zopakovať, kým nedosiahne uspokojivé výsledky. Už po prvýkrát budete mať úľavu.

Cesta ako sa zbaviť vačkov pod očami

Existuje jednoduchá domáca cesta pre vrecká pod očami. Na to môžeme použiť sódu. Stačí, keď zmiešame čajovú lyžičku sódy s malým množstvom teplej vody. Vytvorte pastu a dajte pod oči a umyte ju po 10 minútach. Po ošetrení používajte hydratačný krém, pretože sóda na pečenie výrazne vysušuje pokožku. Liečte každé dva dni, až kým nedosiahnete očakávané výsledky.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>