Je načase podporiť tvorbu protilátok a nabudúce, ak niekto vo vašej kancelárii ochorie alebo si vaše dieťa zabudne umyť ruky po škole – nebude to žiadny problém, choroby vás budú na kilometer obchádzať!

Tu je ďalšie pravidlo zdravého stravovania, ktoré pomôže ľahko posilniť imunitný systém! Stojí za to vyskúšať!

Pri zmene ročných období a neustálej zmeny počasia sa mnohí ľudia stávajú náchylnejšími na choroby. Teplotné zmeny umožňujú rast nových skupín vírusov a tie, ktoré sú zodpovedné za bežnú zimu, sú prosperujúce!

A práve na jeseň a na jar je  najlepší čas roka na posilnenie vášho imunitného systému, ochranu pred týmito nepríjemnými ochoreniami a na ochranu, keď iní môžu byť nakazliví.

Jedným zo spôsobov, ako posilniť imunitný systém, je zahrnúť zdroj bielkovín do každého jedla.

Protilátky produkujú látku na identifikáciu cudzích častíc, ako sú baktérie a vírusy.

Protilátky, ktoré nám pomáhajú predchádzať ochoreniam, sú v skutočnosti tvorené proteínmi, takže čím silnejšie a silnejšie sú naše protilátky, tým menšie riziko infekcie.

Vajcia sú jedným z najdostupnejších a najjednoduchších potravín, ktoré sú bohaté na bielkoviny. Tiež vajcia sú zložkou, ktorú môžete pridávať takmer ku každému jedlu: sladké alebo slané.

Okrem toho, vajcia sú kompletný profil aminokyselín, to znamená, že 6,3 g bielkovín, nájdených v každom veľkom vajci, obsahuje dokonalú rovnováhu z deviatich aminokyselín, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie ľudského tela.

Nedávajte milosť potenciálnej sezónnej infekcii, teraz je čas:

  • jesť ovocie a zeleninu, zdravé mäso, napríklad chudé hovädzie mäso, rovnako ako losos a vajíčka
  • odmietajte zlé návyky a toxíny, ako napríklad alkohol a nasýtené tuky, ktoré tak ľahko potláčajú imunitu

Podporujte tvorbu protilátok, zvyšujte príjem bielkovín a zaručuje sa, že nabudúce ak niekto ochorie v kancelárii alebo vaše dieťa si zabudne umyť si ruky po škole – nebudete mať žiadne problémy!

Veľa užitočných informácií, ktoré nájdete na našej webovej stránke, MEGA ZDRAVIE.

zdroj:budetezdorovy.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>