Gastritída choroba, s ktorou som trpel 7 rokov, vyskúšal som tento nápravný prostriedok a za 2 týždne sa všetko zmenilo

Gastritída je zápalové ochorenie žalúdka, ku ktorému dochádza narušením hlienovitej ochrannej vrstvy sliznice žalúdka. Žalúdočná stena je následne vystavená priamemu styku so žalúdočnými kyselinami, čo môže viesť k vzniku vredových ochorení žalúdka – žalúdočných vredov.

Gastritída sa delí na akútnu a chronickú, pričom chronická sa ďalej člení na tri podtypy (A, B, C) v závislosti od príčiny vzniku tohto ochorenia.

Príznaky

  • Bolesti v nadbruší a pocity zlého trávenia
  • Pálenie záhy, nevoľnosť, vracanie
  • Nadúvanie, strata chuti do jedla
  • Krvácanie zo žalúdkových erózií a vredov sa prejaví čiernou mazľavou stolicou

Liečiť gastritídu je potrebné! Pretože keď začnú vypadávať vlasy, vzniknú problémy s pokožkou a nechtami alebo prudko stratíte váhu – to znamená, že gastritída už je chronická. Ostrú gastritídu vo všeobecnosti sa môže objaviť neočakávane po jednom použití potravy škodlivej pre žalúdok vo veľkom množstve!

Ako vyliečiť gastritídu? – najlepšie ľudové prostriedky:

1. recept: šalát

Prípravok je extrémne jednoduchý: musíte rozmiešať lyžicu semienového šalátu a potom ho naliať pohárom vriacej vody (200-250 ml). Výsledná kompozícia musí byť odstáta najmenej 2 hodiny a prefiltrovaná cez gázu. Spotrebujte 100 ml tekutiny 2 krát denne: po prebudení a pred spaním.

2. recept: založený na tymiane

Do 1 litra bieleho vína je potrebné pridať 100 gramov sušeného tymianu a potom nechať 1 týždeň v tme. Dvakrát denne sa má prostriedok pretrepať na lepší účinok. Potom musí byť kvapalina varená a ostáta najmenej 4 hodiny. Tinktúru precedíme cez gázu, jesť 3 krát denne pred jedlom 30 ml.

3. recept: propolis

Zvlášť dôležitý je tento recept na chronické ochorenia žalúdka, vrátane – vredu. Každý deň je potrebné jesť 6-8 gramov propolisu na prázdny žalúdok. Je potrebné ho dôkladne žuvať svojimi zubami alebo ju už používať v tejto forme. Ak telo reaguje alergicky – užite ho okamžite!

4. recepty: rakytník

Do 0,5 litra vody pridajte 4 polievkové lyžice čerstvých plodov rakytníka. Voda sa varí 5 minút pod vekom, pridajte 4-10 lyžičiek medu do výslednému vývaru podľa vkusu. Tento vývar by mal byť konzumovaný 20-30 minút pred jedlom 1-2 poháre.

5. recept: mäta pieporná

Ak chcete pripraviť tento recept, budete potrebovať:

  • 15 g mäty piepornej
  • 15 g rebríčka
  • 15 g feniklu
  • 30 gramov Hypericum
  • Vyššie uvedené zložky nutné zmiešať dve polievkové lyžice a výslednú zmes naliať do 400-500 ml vriacej vody. Kvapalina musí byť odstáta najmenej 2 hodiny, potom opatrne pretlačte cez gázu. Nápoj sa používa 2 krát denne počas dvoch týždňov – po prebudení a pred spaním.

6. recept: ľanové semená

Liečba gastritídy s ľanovými semenami je založená na protizápalových vlastnostiach semien. Zo semien je vyrobená infúzia, na to urobte, nalejte 1 polievkovú lyžicu semien dvoma pohármi vriacej vody a trvajte jednu hodinu. Vezmite 1 pohár denne pred jedlom.

7. recept: aloe s medom

Liečba gastritídy s aloe je založená na hojení rany a má utišujúci účinok. Aloe je už dlho zahrnutá v predpisovom katalógu tradičnej medicíny ako dobrá antiseptická látka. Pripravte aloe šťavu z listov aloe a dvakrát denne pred jedlom pite 2 lyžice.

Môžete miešať aloe s medom a červeným vínom na liečbu gastritídy. Aloe a med v množstve 200 gramov zmiešaného s 500 gramami vína, umiestnené na tmavom mieste po dobu 2 týždňov. Výsledná šťava sa užíva 1 lyžičku 3 krát denne.

 

Gastritída je pomerne časté ochorenie, ktoré sprevádza zápalové procesy v žalúdočnom prostredí slizníc. Hlavnou príčinou zápalu je konzumácia alkoholu, otravy, podvýživa.

 

ZDROJ:budetezdorovy.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>