Džús životabudič- prebudí i mŕtvych, potláča únavu a vracia energiu

Tento džús sa odporúča ľuďom, ktorí trpia chronickou únavou a potrebujú si obnoviť svoju životnú silu a energiu.

Okrem toho podporí aj celkovú imunitu, zvýši počet červených krviniek a tiež potlačí telesné zápaly. Pretože zápaly a hlavne tie chronické bývajú často príčinou vyčerpanosti a únavy.

Príprava džúsu je veľmi jednoduchá a navyše aj celkom dobre chutí.

Keď zažijete jeho prínosy na vlastnom tele, uvidíte, že hodnotný je každý jeho dúšok. Ide o zmes mrkvy, červenej repy a pár druhov bežného ovocia na zvýraznenie chuti a účinkov.

Zdravotné prínosy džúsu

Dlhé desaťročia sa odporúča hlavne ľuďom po absolvovaní chemoterapie , ktorí trpia extrémnou vyčerpanosťou, oslabeným imunitným systémom a vysokou mierou toxicity tela.

Hrozné následky síce nedokáže úplne napraviť (to nedokáže nič), avšak dokáže výrazne skvalitniť kvalitu života pacientov.

Keďže má silné detoxikačné účinky, pomáha z tela odstrániť zvyšky toxínov a odumretých tkanív, ktoré po sebe zanechala ťažká liečba.

Mnohí ľudia, keď ho raz začnú konzumovať, pre jeho úžasné zdravotné prínosy s tým už nedokážu prestať. Preto o ňom niektorí aj často hovoria, že dokáže doslova prebudiť i mŕtvych.

Uvedené dôvody však neznamenajú, že sa džús hodí iba pre ľudí po chemoterapii alebo s inými zdravotnými problémami.

Piť ho samozrejme môžu aj zdraví ľudia, ktorí si chcú zdravie udržať, prípadne ešte zvýšiť svoju vitalitu.

Preto, ak sa cítite vyčerpaní, máte nedostatok energie alebo sa cítite melancholickí, tento džús je zrejme presne to, čo naozaj potrebujete.

A ako sme už uviedli, jeho príprava ani nemôže byť jednoduchšie.

K výrobe tohto životabudiče budete potrebovať nasledujúce suroviny:

  • 200 gramov červenej repy
  • 200 gramov mrkvy
  • 1 citrón
  • 1 pomaranč
  • 1 jablko
  • med (voliteľné)

Príprava:

Najprv očistite mrkvu, jablko a červenú repu a následne ich odšťavte v odšťavovači. Potom vytlačte šťavu z citróna a pomaranča. Teraz zmiešajte všetko dohromady. Ak chcete, pridajte tiež 2 až 3 lyžičky medu na osladenie a vylepšenie chuti. Znovu zamiešajte, aby sa med v džúse úplne rozpustil.

Najlepšie je pripraviť si džús vždy čerstvý – takto sa v ňom zachová maximum vitamínov a enzýmov.

Môžete si pripraviť aj väčšie množstvo džúsu naraz.

Udržujte v sklenenej fľaši a v chladničke, nie však dlhšie ako 12 hodín.

užívanie:

Najlepší efekt dosiahnete, ak budete tento džús piť pred jedlom na prázdny žalúdok. Užívajte ráno, prípadne pred obedom alebo pred večerou.

Pri akútnej únave užívajte podľa potreby do jej ústupu.

V prípade chronickej únavy alebo iných zdravotných ťažkostí užívajte 2 až 3 poháre denne po dobu 1 týždňa, potom si dajte týždeň pauzu a následne kúru znovu opakujte.

ZDROJ:sovkusom.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>