Dokonalé nechty sú vyzitkou ženy, po týchto radách, ich aj vy budete mať nádherné

Každé dievča sníva o pretrvávajúcej manikúre, ktorá nebude trvať dva dni po nátere, ale oveľa dlhšie. A s príchodom gélového laku sa konečne stal sen zrealizovateľný. Koniec koncov, so správnou žiadosťou, môže zostať na svojich nechtoch dva až tri týždne! So súčasným rytmom života je to naozaj to, čo potrebujeme. Ale? napriek všetkým výhodám pretrvávajúcich povlakov majú tiež niekoľko nevýhod: krehkosť, zriedenie platničky na nechtoch, suchosť a iné. A na obnovu nechtov po použití gélového laku alebo akéhokoľvek iného odolného povlaku je potrebná špeciálna starostlivosť. 

• Vitamíny.

 Po prvé, samozrejme, vápnik. Je to stavebný materiál pre naše vlasy, zuby, kosti a nechty. Pre rýchlejšiu regeneráciu je lepšie aj pred odstránením gélového laku začať jesť viac potravín s vysokým obsahom vápnika: mliečne výrobky, syry, orechy. Komplexy vitamínov s vysokým obsahom zinku a železa pomôžu obnoviť zdravú farbu nechtov, aby boli pružnejšie a pružnejšie. Mimochodom, existuje niekoľko vitamínových komplexov špeciálne pre vlasy a nechty. Aj na nich by mali venovať pozornosť.

• Parafínové kúpele.

 Tento zázračný postup by sa mal uskutočniť bez ohľadu na to, či nechty boli pokryté gélovým lakom alebo nie. Roztavený parafín vyplňuje praskliny v nechtoch a v dôsledku toho sa nechty posilňujú a vyzerajú zdravšie. Ako ďalší bonus: parafínové kúpele dokážu oživiť pokožku rúk. Mimochodom, parafínové zábaly možno urobiť doma, budete potrebovať len parafínový sviečku nechať rozpustiť a nechá sa ochladiť na príjemnú teplotu.

• Manikúra.

 Odstránenie gélu vôbec neznamená, že teraz musíte chodiť s ošumělými a hrubými nechtami. Ak chcete, aby všetko vyzeralo slušne, je potrebné skrátiť nechty (pokiaľ je to možné) a leštiť ich nechtovým súborom. Odstráni pozostatky poškodenej vrstvy a poskytne nechtom presnejší vzhľad. Je žiadúce, prvých pár týždňov po odizolovaní všetky domáce práce urobiť s rukavicami, ktoré sa používajú na čistenie.

• Jódová kúpeľ. 

Kúpele a masky, tých nájdete na webe veľa, ale poviem vám o mojich blízkych. Prvým je jódový kúpeľ. Potrebujete 200 ml vody, 2 lyžice soli a lyžice jódu. Ponorte prsty do kúpeľa na 15 minút.

• Želatínová maska. 

Pre rozpustenie v pohári horúcej vody je potrebná polievková lyžica želatíny. Ochlaďte mierne na pohodlnú teplotu a udržujte 20 minút. Želatína posilňuje nechty a zlepšuje štruktúru nechtov.

• Lemonová maska.

Všetko, čo musíte urobiť, je stlačiť citrónovú šťavu na nechty a držať ju 15-20 minút. Ako viete, kyselina citrónová biela a vitamín C je potrebný pre poškodené nechty.

• Vane s morskou soľou a harmančekom.

Vývar harmančeka by sa mal zmiešať s lyžicou morskej soli a rovnakým množstvom olivového oleja. Harmanček zjemňuje, morská soľ urýchľuje rast a úkor olivového oleja, to sa neopakujem.

Ako uviedla Coco Chanelová: Ruky sú vizitkou žien, a ideálna vizitka je nedosiahnuteľná bez dobre upravených, krásnych a zdravých nechtov.

ZDROJ:.myjane.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>