Divila som sa, že suseda nemala ani jeden šedivý vlások, nakoniec mi prezradila jednu zložku, ktorú už dlhé roky používa

Takmer všetky farby vlasov, ktoré existujú – efektívne farebné sivé vlasy, ale tiež veľmi poškodzujú štruktúru vlasov, pretože pozostávajú z rôznych chemikálií.

Preto je oveľa lepšie používať ľudové lieky, ktoré odstraňujú šedé vlasy bez použitia chemických farbív. Ponúkame Vám jeden prirodzený, domáci prostriedok, ktorý dokázal svoju účinnosť už mnoho rokov.

Ako variť

Tento nástroj sa veľmi ľahko pripravuje: stačí nasledovať tieto pokyny. Vezmite si päť zemiakov, olúpte ich a uvarte v troche vody a to je všetko.

Konkrétne: Vezmite si hrniec, nalejte dve poháre vody a ošúpte šupku z piatich zemiakov. Potom položíme panvu na oheň, čakáme na varenie vody a potom ponecháme zmes varenú na nízkej teplote ďalších 5 minút. Potom odoberte panvicu z tepla a nechajte zmes vychladnúť. Preceďte zmes a nalejte ju do misy, pridajte trochu rozmarínu alebo levanduľového esenciálneho oleja, aby zmes našla osviežujúcu arómu.

Ako používať

Umyte si vlasy tak, ako obvykle, a potom aplikujte zmes na korene vlasov, trochu masírujte pokožku hlavy. Čoskoro nebude žiadna stopa po sivých vlasoch. Opakujte do žiadanej zmeny farby vlasov.

Nezabudnite zdieľať tento recept s priateľmi a rodinou!

 ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>