Diéta na úbytok hmotnosti v brušnej oblasti, doprajte si ploché bruško už za pár dní

Všetky chyby vo výžive sú primárne odzrkadlené v časti – brušnej. Nadbytočný tuk v páse okamžite zachytí vaše oko a aj keď vo všeobecnosti postava netrpí nadmernou hmotnosťou, dojem nie je príliš príjemný: zdá sa to neprimerané a škaredé. Ako si zmenšiť žalúdok? To môže pomôcť špeciálna strava.

Ale cesta k obľúbeným cieľom nebude pre vás príliš hladká: chudnúť v páse, musíte úplne opustiť alkohol a tabak. Koniec koncov, krásna štíhla postava je nemožná bez normalizácie metabolizmu a fajčenie a zneužívanie alkoholu neguje všetky snahy v tomto smere. Čo sa týka samotnej stravy zo žalúdka, ktorá pomáha schudnúť, najprv vyzýva, aby ste sa vzdali múky, tukou a sladkého.


Produkty na plochý žalúdok

Výrobky, ktoré pomáhajú znižovať pás a udržiavať hmotnosť na jednej úrovni:

Ovsené vločky sú vynikajúcim zdrojom energie okrem dobrých chuťových vlastností. Bohatý škrob, ktorý urýchľuje metabolizmus

Fazuľa všetky druhy, ale nie vo forme konzervovaných potravín. Cenný zdroj bielkovín, rovnaký ako mäso, ale na rozdiel od druhov neobsahuje tuky v jeho zložení

Šošovica– nízkokalorické, bohaté na bielkoviny a škrobové obilniny.

Ryža– bude výborným doplnkom k dusenej zelenine; diétne menu zo žalúdka, ktoré podporuje chudnutie, často zahŕňa hnedú ryžu.

Hnedá ryža– obsahuje viac vlákniny ako biela.

Cícer– tento produkt je stále zázrak pre našich krajanov. Faktom je, že táto odroda hrachu sa pestuje v suchých oblastiach. Majú menej bielkovín ako tradičné sóje, ale mnoho užitočných aminokyselín, ktoré si vyslúžil právo byť prítomný v našej každodennej stravy a byť súčasťou stravy v žalúdku.

Krúpy– jedlo je tradične považovaný pre vojakov a chudobnch, veľmi užitočné a nízkokalorické.

DIÉTA

Diéta na veľké brucho nie je príliš odlišná od iných jednoduchých diét, ktoré sledujú cieľ znížiť hmotnosť. Takáto diéta je nízkokalorická a neobsahuje pečené, sladkosti, soľ, rafinované potraviny a tučné jedlá. Diéta pre žalúdok robí dôraz na potravinách rastlinného pôvodu, množstvo spotrebovanej kávy, čaj, džús, porcia je znížená, a jednoduché čisté vody sa zvyšujú.

Raňajky- pohár nízkotučného jogurtu a grapefruit alebo variť mäkké varené vajcia a jesť dva bochníky

Obed variť grilovaný hovädzí steak, variť dávku zelených fazúľ a jesť jeden pomaranč. Môžete nahradiť steak aj kusom kuracieho prsníka alebo chudej ryby. Okrem toho pripravte šalát z vašej obľúbenej zeleniny

Pre stredné občerstvenie poskytuje brušná strava jednu porciu zeleninovej polievky

Večera- plátok teľacieho mäsa, pečené v rúre a jedným jablkom.

Ak je to strava sa vám zdá príliš tvrdá, môžete zahrnúť do svojho jedálnička vláknité potravy. Takéto výrobky dokonale otupia pocit hladu, tiež sú schopný očistiť telo a stimulujú peristaltiku. Reč je o strukovinách, jablkách, uhorky, cukete, sušenom ovocí, bylinky, morské riasy a ďalšie. Plody môžu byť konzumované v takmer neobmedzenom množstve, jednoducho príliš sladké jablká a hroznové víno vyraďte.

Neodmietajte výhradne raňajky. V opačnom prípade sa ukáže, že vlčí hlad pred obedom alebo v poludňajších hodinách, a siahnete po potravinách, ktoré vám v tomto boji nepomôžu a to nie je najúspešnejší scenár. Ak nie ste zvyknutí jesť bez chleba, nahraďte ho chlebom s minimálnym množstvom kalórií. V prípade straty hmotnosti je veľmi dôležité vzdať sa soli a cukru. Ale je ťažšie byť bez soli, takže môžete ľahko soliť, ale budete musieť vylúčiť cukor. Z toho istého dôvodu nemôžete piť šťavy. Ak naozaj chcete, zrieďte ich vodou, ale radšej si pripravte kompóty, kissels a ovocné nápoje.

Žiadna strava pre žalúdok sa nedá bez bielkovín – je to najdôležitejšia zložka správneho metabolizmu. Preto by ste mali na regáloch vašej chladničky mať vždy byť prítomné ryby, vajcia a morské plody. Orechy a semená nahradia nedostatok rastlinných bielkovín a živinových olejov, ale nestojí za to silné útoky. Pri úbytku hmotnosti je postačujúce spotrebovať 50 g takýchto produktov denne. V boji proti prebytočnému tuku v bruchu je veľmi dôležité často jesť, ale v malých porciách a nezabudnite piť viac tekutiny. Ak chcete urýchliť stravu zo žalúdka, môže to byť pomocou vody z taveniny – podporuje chudnutie a čistenie lymfy.

Ako ho variť? Nalejte plastovú fľašu s vodou, iba nie na okraji a vložte do mrazničky. Nasledujúci deň sa dostanete a pijete 2-3 denne po celý deň. A samozrejme, chudnutie v páse je nemožné bez špeciálnych cvičení. Pozrite sa na tento komplex tréning, ktorý vám umožní pumpovať ako dolný a horný pás, rovnako ako používať šikmé svaly brucha. Posilniť účinok pomôžu masáže s príťažlivou hmotou s éterickými olejmi z citrusových a anticelulitídnych látok a kúpeľov na zníženie telesnej hmotnosti.

 

ZDROJ:mycharm.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>