Detoxujte svoje drahé telo s hroznovou diétou! Schudnete 2-4 kg za týždeň a dokonca má silný účinok pri znižovaní celulitídy

Ak chcete byť plný života a energie a dobre tvarovať svoje telo, musíte jesť surové potraviny, pretože obsahujú veľké množstvo vody. Vysoké percento vody, prírodných živín a ochranných činidiel. Preto je toto ovocie jedným z najviac odporúčaných produktov, keď budete chcieť vymazať vaše telo od toxínov a látok a zbaviť kíl navyše.

Každá sezóna má svoje vlastné dominantné sezónne ovocie. Preto sa toto obdobie vyznačuje hroznom, ktoré je k dispozícii takmer všade. Má skutočne silný účinok pri znižovaní celulitídy. Ak dodržiavate pravidlá stravovania tohto režimu, môžete stratiť z 2 až 4 kg týždenne. Musíte však pamätať na základné pravidlo: musíte konzumovať veľa tekutiny (voda, čaj, jogurt, polievka). Takto umyjete telo a urýchlite intestinálnu pohyblivosť.

Počas stravovania môžete jesť ovos, ryžu a celozrnný chlieb. Tieto produkty dodávajú telu škrob (pomaly absorbujúci cukor) a máte pocit sýtosti a energie, zatiaľ čo množstvo konzumovaných potravín dramaticky klesá.

Prvý deň

Zmeny vo vašej strave môžu viesť k nespokojnosti na začiatku. Dočasné nepohodlie je proces čistenia a obnovy zdravia vášho tela. Začnite deň pomocou pohára teplej vody (250 ml). Raňajky, obedy a večere sú rovnaké a pozostávajú z: častí ovsených vločiek (35 g), varené na nízkych teplotách v mlieku s nízkym obsahom tuku (sójové alebo ryžové mlieko) 10 minút za stáleho miešania. Ovesné vločky môžete osladiť čajovou lyžičkou medu. Medzi obedom v poludnie by ste mali vypiť šálku čaju ( na chudnutie alebo zelený čaj).

Druhý deň

Teraz ste uprostred cesty. Nevzdávajte sa. Buďte trpezliví. Začnite deň pohárom (250 ml) gélového nápoja. Hlavné jedlo – raňajky, obedy a večere sa musí skladať z častí vareného hrozna (300 g) – Dajte bobule do misky, s pridaním vody na ich pokrytie, a varíme po dobu niekoľkých minút pri strednej teplote. Ak chcete, je možné pripraviť tri dávky a uchováva sa v chladničke + trochu varenej ryže (100 g), -ryža mierne osolená a vriacej vody (200 ml), zakryť s vekom a varíme na strednom plameni s plodami. + potom pridáme 1/2 litra nízkotučného jogurtu s čajovou lyžičkou medu. Medzi jedlami v dopoludňajších hodinách, popoludní a pred spaním pijeme šálku čaju (250 ml) Tahebo čaju.

Tretí deň

Zostáva už iba jeden deň a už teraz cítite novú energiu. Začnite ráno pohárom (250 ml) želatínového nápoja (tekvicové želé). Raňajky by mali pozostávať: zo zeleninovej polievky (podľa vášho výberu) celého chleba alebo toastu (250 g), čerstvého hrozna (300 g). Obed a večera sú identické a pozostávajú zo zeleninovej polievky, porcií sójových kotletkov so zeleninou, sójovej omáčky tamari a celého chleba a strapec čerstvého hrozna.

Večera – namiesto sójových kotliet odporúčame tofu s neutrálnou, pikantnou alebo údenou aróma. Popoludní a pred spaním sa pite jeden pohár (250 ml) čaju na chudnutie.

Prajeme vám úspešnú stratu hmotnosti.

POZNÁMKA: tomuto spôsobu konzumácie sa musia vyhnúť tí, ktorí majú problémy s črevami, pretože jednoduché cukry môžu spôsobiť nadúvanie.

ZDROJ: fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>