Dermatológovia sú naštvaní, toto odstraňuje mozole a huby na nohách za 2 dni

Nohy sú časťou tela, ktorá je pre každého veľmi dôležitá. S nimi chodíme a vykonávame mnoho ďalších aktivít. Ale pre mnohé ženy je to jedna z ich najcennejších ozdôb. To platí o to viac, keď nosia otvorené topánky alebo podpätky.

Bohužiaľ, nemôžeme mať všetky jemné a krásne nohy. Z mnohých dôvodov by sme mohli dostať mozoly, koža sa stáva hrubá, krehká a podobné veci. Pre každú ženu je to nočná mora.

V súčasnosti však máme k dispozícii mnoho prostriedkov na riešenie týchto problémov. Bez ohľadu na to, čo zlo čelíme, pre všetkých je účinný prostriedok. Dnes budeme hovoriť o jednom z nich.

Aspirín je liekom známym na celom svete. Zvyčajne sa používa na liečbu bolesti hlavy alebo niektorých problémov súvisiacich s horúčkou alebo obehom. Je to však veľmi užitočné pre mnoho ďalších vecí, ako napríklad pre zdravie pokožky a našu estetickú krásu. Tým je liek ešte cennejší z hľadiska zdravia.

Okrem iného môžeme použiť aspirín na boj proti akné, škvrnám na tvár a nečistotám. Podobne je veľmi účinné pri odstrání húb na nohách a nechtoch. Je to preto, že znižuje rast a znižuje pocity svrbenia spôsobené hubami.

Teraz bol pridaný do zoznamu výhod, jeho schopnosť odstrániť tmavé škvrny na koži. Podobne slúži aj na zlepšenie vzhľadu noh, odstránenie toxínov, mozgov, prasklín atď.

Zlepšite vzhľad vašich nôh

Jedným z problémov, ktoré je bežné na nohách, je to, že prasknú, pokožka sa vytvrdzuje a podobné veci. Chceme vám však ukázať veľmi účinnú liečbu v boji proti týmto problémom. Ak ich aplikujete, vo veľmi krátkom čase vaše nohy budú jemné a krásne.

Recept na huby na nohách

Zložky, ktoré budete potrebovať, sa veľmi ľahko dajú získať a môžu sa použiť na akýkoľvek typ kože. Keďže liečba nie je agresívna, nebude to spôsobovať žiadnu ujmu bez ohľadu na typ pleti. Naopak, jeho konštantná aplikácia znižuje šírenie húb a baktérií na nohách. Podobne slúži na stabilizáciu pH pokožky a na odstránenie zápachu.

Čo budeme potrebovať:

  • citrónová šťava, z 1 citrónu
  • Aspirín 5ks
  • pemza

Príprava a použitie:

Ak chcete začať, vezmite aspiríny a rozdrvte ich. Ak nemáte doma pylón, môžete ich navlhčiť a rozdrviť ich vidličkou alebo ťažkým predmetom. Keď dostanete jemný prášok bez hrudiek, umiestnite ho do samostatnej nádoby. Teraz premiešajte s citrónovou šťavou, kým nedosiahnete konzistentnú pastu. Ak je to potrebné, môžete pridať trochu vody.

Pred aplikáciou tochto krému by ste mali dobre umyť nohy, aby ste odstránili nečistoty. Potom dajte tenkú vrstvu krému na nohy, zdôraznite oblasť s hubami alebo mozoľmi. Mali by ste ju nechať 30 minút a potom ju odstrániť veľkým množstvom teplej vody.

Teraz odstránite mozoly a mŕtvu kožu s pemzou. Opäť opláchnite nohy teplou vodou, aby ste odstránili mŕtvu pokožku a nechajte ju mäkkú. Tento proces musíte opakovať 2 až 3 krát týždenne, aby ste získali trvalé výsledky. Na doplnenie výsledku použite hydratačný prostriedok aby neboli suché.

Keďže viete, čo by ste mali urobiť, neváhajte ani na chvíľu a čo najskôr pripravte tento liek. Uvidíte, ako sa vaše nohy znova zmäknú a zjemnia, keď  sa tento prostriedok aplikuje. Teraz sa nebudete báť nosiť otvorené podpätky, ktoré sa vám tak páčia, skôr budú vaším favoritom.

ZDROJ:raisehandnow.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>