Dajte zbohom hemoroidom raz a navždy. Tento výborný liek, ktorý obsahuje len jednu zložku, poskytuje takmer okamžitú úľavu

Hemoroidy je chorenie, za ktoré sa mnohí hanbia, pretože sa dotýka jednej z najintímnejších oblastí tela. Tento domáci liek na HEMOROIDY  je výborný liek, ktorý obsahuje len jednu zložku a poskytuje takmer okamžitú úľavu.

Hemoroidy, v zjednodušenej forme, sú rozšírené žily v análnom kanále a na konečníku, ktoré spôsobujú nepríjemnú bolesť nielen pri vyprázdňovaní stolice, ale aj pri sedení a krvácanie z konečníka. Mnoho ľudí odkladá návštevu lekára takpovediac donekonečna, pretože sa o nich tradujú rôzne „hrôzostrašné“ historky a ich problém sa im zdá trápny. Vyšetrenie navyše pokladajú za ponižujúce.

Hemoroidy sú spôsobené zlým krvným obehom, zápchou a nadbytkom toxínov v konečníku.

Prvým odporúčaním prírodnej medicíny pre ľudí s hemoroidmi je zlepšenie výživy. Odporúča sa jesť potraviny s vysokým obsahom vlákniny, aby sa zabránilo zápche a pomôcť črevám zbaviť sa akumulácie výkalov.

Ak trpíte hemoroidmi, odporúča sa znížiť spotrebu cukru, cukroviniek, výrobkov z bielej múky, alkoholu, kávy, čokolády, lepok a spracovaných potravín.

Odporúča sa konzumovať viac šalátov s listovou zeleninou, cibuľou, ovocnými a zeleninovými džúsmi, jablkami a vodnými melónami.

Ponúkame vám jednoduchý recept, ktorý vám pomôže zbaviť sa hemoroidov rýchlo a navždy!

 

Zložkou tohto jednoduchého a účinného predpisu je liečebný gél aloe vera. Táto úžasná rastlina je takmer všeobecne známa a je bohatá na liečebné látky, ktoré majú schopnosť rýchlo liečiť rany, zlepšiť krvný obeh a eliminovať bolesť.

Vezmite len malú časť jedného listu aloe. Vyčistite a odstráňte mäso (gél). Rozdeľte gél a nakrájajte ho vo forme čapíkov.

Dajte ich do mrazničky na niekoľko minút. Keď sa buničina stáva tvrdá, odstrániť ho z mrazničky a namočí sa do tekutého kokosového oleja a ihneď do konečníka.

Verte mi! Úľava, dokonca aj s fatálnymi hemoroidmi, bude okamžitá. Odporúča sa používať do 7-10 dní.

Ak tento čas nestačí na úplné vyliečenie, predĺžte liečbu o ďalší týždeň.

Zbavila som sa bolesti po druhej aplikácii, ale naďalej ju používam 10 dní. Výsledok je skvelý! Od liečby trvá 2 roky a už sa neobjavili žiadne hemoroidy.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>