Dajte si ústnu vodu na tampón a potrite si ním podpazušie. Neuveríte, čo sa stane o pár minút neskôr

Listerine, ústna voda je používaná pri ústnej hygiene a málokomu by napadlo, že v sebe skrýva aj mnoho iných nečakaných alternatív použitia.

Prečo Listerine

Aj keď je jej hlavnou úloha čistenia ústnej dutiny, tvorcovia určite mysleli aj na zadné vrátka v podobe Takmer univerzálneho použitia. Pôvodne ako dezinfekčný prostriedok pri operáciách. Vďaka jej prísadám ako tymian, eukalyptus a alkohol nie je divu, že má toľko kreatívnych spôsobov využitia.

Potrite si podpazušie
Nemáte pri sebe svoj dezodorant? V núdzi vám pomôže Listerine, je totiž skvelý bojovník proti baktériám vytvárajúcim zápach. Naneste Listerine na vatový tampón a jemne prejdite po pokožke v podpazuší.

Namočte si do nej nohy
Je tiež skvelý pomocník pri liečbe mykózních nechtov. Pripravte si Listerine do kúpeľa a nechajte v ňom nohy aspoň 30minút namočené.

Nalejte do toalety
Môže to vyzerať doslova ako vyhadzovanie peňazí do záchoda, ale Listerine vie vašej toaletu dobre vyčistiť a rozvonět a dodať jej žiarivý lesk. Stačí naliať malé množstvo a vyčistiť kefou.

Proti svrbeniu po uštipnutí hmyzom
Potrite si štípance od hmyzu Listerine a uvidíte ako vám za chvíľku zastaví svrbenie.

Zbavte sa lupín
Listerine sa kedysi dávno predával ako odstraňovač lupín, áno je to veľmi dávno, ale funguje dodnes. Vmasírujte si trošku Listerine do pokožky hlavy u korienku vlasov. Zabaľte vlasy do uteráky a nechajte aspoň 10 minút pôsobiť. Následne si vlasy umyte šampónom, ktorý práve používate.

ZDROJ:takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>