Cukrovke povedzte nie: všetko čo potrebujete, aby ste sa jej zbavili sú vajcia, znie to divne, ale funguje to

Diabetes je v dnešnej dobe jednou z najčastejších ochorení a stále viac ľudí ho má každý deň bez ohľadu na vek, pohlavie alebo spoločenské postavenie.

Okrem toho, že súvisí s problémami s hladinou cukru v krvi, je pravda, že v dlhodobom horizonte spôsobuje diabetes veľké problémy nášmu organizmu, ako napríklad zhoršenie zdravia a problémy s obličkami. V najvážnejších prípadoch niektorí ľudia dokonca potrebujú amputáciu nohy.

Podľa Národnej federácie diabetes je jednou z krajín s najväčším indexom diabetickej populácie Filipíny. Napriek tomu filipínsky lekár tvrdí, že našiel domáce nápravu pre túto chorobu!

Domáce lieky proti cukrovke

Doktor Jaime Dy-Liacco je špecialista na metabolickú medicínu a tvrdí, že našiel domáci liek proti cukrovke zložený z niekoľkých zložiek!

Lekár má takmer deväťdesiat rokov a uisťuje svojim pacientom, že problém s cukrovkou nie je v cukre, ako sa tomu doteraz verilo, ale ide o chorobu spôsobenú absenciou šiestich minerálov, ktoré sú potrebné pre ľudské telo.

Podľa jeho výskumov, ak dáte tieto minerály vášmu organizmu v množstve, ktoré potrebuje, potom nie je potrebné sa obávať požitia cukru.

Takže, z čoho sa skladá táto receptúra? Budete potrebovať iba niekoľko prísad, ktoré už máte vo vašej kuchyni!

Potrebuješ:

  • 12 chilli papričiek
  • 2 vajcia
  • 1 polievková lyžička morskej soli

Príprava:

Zdá sa neuveriteľné, že sa zbavíte tejto hroznej choroby z tak málo surovín, ale je to pravda. Akonáhle ste zhromaždili prísady, urobte toto: narežte papriky a rozdrvte ich dobre. Potom vajcia premiešajte s drveným chili. Pridajte čajovú lyžičku morskej soli a všetko veľmi dobre premiešajte.

Vaša domáca náprava je pripravená! Konzumujte ju niekoľko dní a rozlúčite sa s diabetom navždy!

ZDROJ:healthylifestar.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>