Chrápanie bol strašiak v našej spálni, takmer mi rozbilo manželstvo…

Chrápanie zničí život nielen členom domácnosti, ale aj chrápajúcemu. Denná únava, podráždenosť, poškodenie mozgu, výskyt srdcového zlyhania a iné zdravotné problémy – to sú následky nočného chrápania.

Prostriedky na chrápanie

Snažíte sa zachrániť svojho milovaného pred chrápaním a nakoniec dosiahnuť dobrý spánok? Riešením je! Vedci sa domnievajú, že použitie niektorých produktov môže ušetriť z chrápania.

Mäta

Použitie horúceho čaju z mäty v noci pomôže zbaviť sa hlienu v pľúcach a uľahčí dýchanie. Je tiež užitočné v tomto ohľade esenciálny olej mäty : 2-3 kvapky rozpustné v pohári teplej vody a opláchnite krk s týmto liekom.

Vdýchnutie pomocou mätového oleja nebude nadbytočné.

Olivový olej

Na 3-4 hodiny pred spánkom pomocou pipety musíte kvapkať do každej nosnej dierky na 1 kvapku olivového oleja. Priebeh liečby – približne 3 týždne.

Kardamom

Kardamom je dobré nielen pre varenie magických jedál orientálnej kuchyne. Tento koreň má jedinečné vlastnosti na chrápanie a uľahčenie dýchania. V pohári vody zmiešajte 1 lyžičku soli, med, pridaj štipku škorice a 1/2 lyžičky kardamómu pomletého. Potrebujete piť lieky bezprostredne pred spaním.

Prírodné zdroje umožnia, ak nie úplne, tak aspoň čiastočne chrápanie! Lekári odporúčajú vyhnúť sa používaniu mliečnych výrobkov v noci: sťažujú únik hlienu. Takisto by ste nemali fajčiť pred spaním, aby nedráždiť nasofaryngeálnu sliznicu.

Sladké sny vám! Nezabudnite zdieľať tento článok so svojimi priateľmi.

ZDROJ:amazingajmer.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>