Chcete omladiť ruky? Použite jednu ingredienciu, ktorú máte v kuchyni

Ako omladzovať ruky? 

Jednoduché ošetrenie s použitím zložky, ktorú každý z nás má vo svojej kuchyni. To vám pomôže výrazne omladiť vzhľad vašich rúk, ktoré často zradia náš vek alebo dokonca vyzerajú staršie, ako by mali. Všetko je na vine za chémiu, ktorú používame pri domácich prácach. Preto stojí za to postarať sa o svoje ruky a robiť nejaké domáce práce s rukavicami. Možno, že poďakujete za to, že ste to začali robiť.

Sóda na pečenie omladí vaše ruky

Vyčistite ich sódou alebo ju môžete použiť ako peeling, ktorý odstraňuje starú pokožku a zároveň stimuluje regeneráciu buniek kože. Použitie jedlej sódy a vody pomáha vizuálne omladzovať ruky a získavame ich masážou. Môžete vykonávať pohyby podobné umývaniu rúk dôkladne masírovať pokožku rúk. 

Ako postupovať

Urobte to s pastou vyrobenou z miešania sódy a vody. Sóda na pečenie tiež spôsobuje na pokožke ľahké bielenie. Pomáha zbaviť sa sfarbenia alebo vekových škvŕn, ktoré sa objavujú na našich rukách.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>