Bylina, ktorá dokáže vyliečiť veľa ženských chorôb a vyliečila aj tú moju, ktorá má trápila dlhé roky

Ženy sa často označujú za slabšie pohlavie, a to platí najmä pre zdravie žien – môže sa ľahko a rýchlo stratiť a tak ťažko obnoviť. V počiatočnom štádiu možno mnohé choroby prekonať pomocou liečivých rastlín.

Bylinné lieky sú dobrým doplnkom liečby. Liečivé byliny obnovujú mnohé funkcie tela a stabilizujú ich stav.

Známe je skutočnosť, že príčiny väčšiny ženských ochorení, ako sú fibroidy, maternicové fibroidy, endometrióza, cysty a iné benígne nádory, sú choroby, ktorým sme v tej dobe nevenovali pozornosť a tak sa stali chronickými. Ide o adnexitídu (zápal prídavných látok) a chronickú kolitídu, ktorá spravidla nikto nehojí.

Preto, aby ste vyliečili benígne nádory, musíte najprv odstrániť príčinu ich výskytu. Táto liečba nie je rýchla a mala by sa vykonávať komplexne. Použitie liečivých rastlín je tu celkom vhodné, lebo liečba liečivými bylinkami je zameraná na vyrovnanie metabolickej poruchy narušenej chorobou, na zlepšenie imunity, odstránenie zápalových procesov a normalizáciu aktivity všetkých vnútorných orgánov. Je veľmi užitočné, aby zloženie bylinných odvarov a infúzií obsahovalo med, má priaznivý účinok na každý orgán, každú bunku nášho tela.

A teraz niektoré účinné recepty tradičnej medicíny na liečbu chorôb žien

V prípade zápalu prídavných látok musí gynekológ predpísať liečbu, ale zároveň s užívaním liekov je vhodné piť odvar z liečivých bylín. Napríklad: Zmiešajte liečivú ďatelinu trávu, kvetnatú trávu a kvetenské kvetiny rovnomerne. Nalejte 1 polievkovú lyžicu bylinnej zmesi s pohárom vriacej vody a nechajte na hodinu. Vezmite 3 polievkové lyžice 5 krát denne počas 2-3 týždňov.

Normalizácia funkcií vaječníkov a maternice prispieva aj k rastlinám, ktoré spôsobujú hyperemiu v panvových orgánoch a zvyšujú tón svalov maternice: oregano, palina, aloe, petržlen. 

Berte na vedomie tieto recepty 

Vezmite 3 lyžice suchých nasekaných bylín oregano, nalejte do termosky 500 ml vriacej vody, nechajte asi hodinu, preceďte a piť 0,5 šálky trikrát denne. 

2 lyžice koreňovej alebo petržlenovej semienky naliať 0,5 litra vriacej vody, variť na nízkej teplote po dobu 3-5 minút, trvať 30 minút a piť 0,5 šálok trikrát denne. 

V prípade myómov, fibromyómu, mastopatie je veľmi užitočné žuť pravidelne, 1-2 mesiace, ako žuvačka, alebo nasávať, ako cukrík, kus propolisu. 

Pre eróziu krčka maternice sú tieto recepty účinné

Zmiešajte 1 polievkovú lyžičku tymianu a mäty, nalejte 0,5 litra vriacej vody a varte v utesnenej nádobe na nízkej teplote po dobu 5 minút. Potom ochlaďte, namnožte a vezmite polovicu pohára 4-5 krát denne. 

Zmiešajte rovnako harmančekové kvety, malinové bobule, rašelinovú trávu, ľubovník bodkovaný, brusnice a listy zo žihľavy 1 lyžička nakrájanej zmesi, naliať pohár vriacej vody a nechajte v termoske alebo vriacom vodnom kúpeli po dobu 15 minút. Potom preceďte a pite vo forme tepla pohár 3 krát denne pred jedlom.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>