Banky, je to stará ale osvedčená metóda liečby, ktorá pomáhala, aj našim predkom

Dnes je mnoho spôsobov liečby nezabudnuteľne zabudnutých (napríklad akupunktúra). A aj keď boli nahradené inými, menej efektívnymi spôsobmi, dosť často tieto nové metódy nie sú ničím iným, ako než starým zabudnutým.

O takejto „novo staršej“ metóde liečby, jej výhodách, odporúčaniach na použitie a možných kontraindikáciách odporúčame, aby sme dnes hovorili. Ale potom, čo sa dozviete o výhodách liečebnej liečby – musíte maximálne vynaložiť svoje úsilie …

História ošetrenia plechovkami

Ak si myslíte, že prvé banky boli dodané v 19. až 20. storočí, mýlite sa. Aj v dávnej Číne miestni liečitelia praktizovali používanie plechoviek na liečbu. Je pravda, že to nebolo sklo, ako dnes, ale z bambusu. Ich použitie zlepšilo príliv Qi energie (vitálna energia). Neskôr v 19. storočí otvoril slávny chirurg Pirogov N. metódu skleneného vákua, ktorú aktívne precvičoval pri liečbe infekčných, chladných a dokonca autoimunitných ochorení.

Prínosy liečby s bankami

Moderní lekári, hoci nie sú si úplne istý, ale stále súhlasia, že táto metóda liečby je dosť účinná. Okrem toho má niekoľko výhod oproti iným metódam a režimom liečby. Najmä:

  • Výborne sa vyrovná s úlohou stimulovať obehové procesy.
  • Podporuje odtok lymfy.
  • Obnovuje výživu tkanív.
  • Účinne odstraňuje bolesť a kŕče.
  • Bojuje s intoxikáciou, zápalovými procesmi.
  • Podporuje zvýšenú obranyschopnosť tela a svalový tonus.
  • Koža po ošetrení bankami sa stáva elastickou a elastickou.
  • Nezastupiteľným liekom na liečbu ochorení dýchacích ciest s chronickou povahou a nachladnutím.
Výhody prikladania baniek na naše telo, má blahodárne účinky na náš organizmus.
ZDROJ:bezvreda.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>