Aplikujte si tento olej 2 týždne týmto spôsobom! Kŕčové žily budú neviditeľné a aj vaša pleť bude vyzerať o 10 rokov mladšie

Za prvé, kokosový olej je jednou z hlavných ingrediencií, ktoré sú prospešné pre naše telo, pokiaľ ide o zdravie a krásu. Jeho použitie, nám môže pomôcť zlepšiť krásu našich vlasov, kvalitu našej kože, pretože sú obsiahnuté v kokose živiny a prináša jeden z najviac efektívnych a bezpečných spôsobov, ako robiť, aby sme vyzerali lepši.

V tomto článku sa chceme s vami podeliť o 7 spôsobov, ako sú použitie kokosového oleja na našej koži a celej našej osoby. Potom venujte pozornosť prezentovaným informáciám a dozviete sa, ako zlepšiť situáciu a v krátkom čase, budete ohromení.

Vieme, že kokosový olej je účinný pri liečbe rôznych chorôb a ochorení, v nasledujúcich prípadoch ho môžeme použiť na krásu a zdravie:

Liek na kŕčové žily

Pri kŕčových žilách z akejkoľvek časti tela, kokosový olej je súčasťou jednej z najviac užitočných a bezpečných spôsob, ako potlačiť tento stav bez vedľajších účinkov. Masírujte kokosovým olejom plochu s kŕčovými žilami každý deň a znížite ich bez vedľajších účinkov.

Liek na celulitídu

 Kokosový olej je najlepším riešením proti celulitíde. Zmiešajte ju s trochou medu a aplikujte zmes predtým, než idete spať každú noc za pár týždňov, a budete prekvapení výsledky!

Vyživuje pokožku

Tento olej obsahuje živiny, ktoré sú veľmi dôležité a zlepšujú hydratáciu našej pokožky a robia ju jemnejšou a pružnejšou. Vmasírujte tento olej do kože, čo nám umožní vyzerať ju mladšiu a zdravšiu.

Zmäkčuje pokožku

Keď vtrieme kokosový olej do našich nechtov, spôsobuje pozitívny vplyv, pokiaľ ide o vyhladenie pokožky a zlepšeí ich vzhľad.

Výborný holiaci krém

Olej tiež slúži ako vynikajúca náhrada holiaceho krému a upokojuje popáleniny spôsobené holením a tiež hydratuje pokožku.

Lieči vám padajúce riasy

Aby ste sa vyhli vypadávaniu vlasov a riedeniu rias, naneste olej každý večer pred spaním.

Výborný krém na ruky

Kokosový olej je ideálny pre ruky – často sa používa, najmä v zime, keď sa ruky vystavujú v chladnom počasí.

Pokyny na používanie kokosového oleja na vrásky:

Najskôr umyte tvár studenou vodou a potom natrite najmä v oblastiach, ktoré majú najviac vrások.

To nielenže zničí nečistoty, ale aj kontroluje vstrebávanie vlhkosti, ktorú poskytuje olej.

Tiež sa uistite, že ste bez make-upu rovnako. Odstráňte ho pred aplikáciou kokosového oleja.

Umyte si ruky pred použitím kokosového oleja. Jemne masírujte na vrásky, aby vaša pokožka absorbovala olej.

Robte to každú noc pred spaním!

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>