Akonáhle si všimnete na rukách takéto škvrny, okamžite si spravte nasledovné bielidlo, zmeny uvidíte už po pár dňoch

Existuje veľa vecí, ktoré sa objavujú na našom tele, keď začneme starnúť. Starecké škvrny sú jedným z nich. Sú to ploché, hnedé kruhy, ktoré sa objavujú na koži v oblastiach, ktoré sú vystavené slnku. Je ťažké ich odstrániť ich a to je jeden z hlavných dôvodov zdržanlivosti mnohých ľudí.

Ale je tu dobrá správa – Dr. Doug Villen má riešenie pre vás. Dr. Doug je odborníkom na použitie prírodných liekov na liečbu najčastejších ochorení. Má recept, ktorý ukazuje, ako sa vyrovnať s hnedými škvrnami pomocou niekoľkých prírodných zložiek.

 Všetko, čo potrebujete, je zmes octu jablčného muštu a cibuľového džúsu.

Ako získať šťavu z cibule ? Je to vlastne celkom jednoduché. Len nakrájajte kocky čerstvej cibule a rozmixujte ju. To povedie k úplnému rozpusteniu cibule a potom ju môžete zmiešať s octom z jablkového muštu.

Potom, to čo potrebujete na svoje ruky je pripravené, stačí použiť vatový tampón namočený v zmesi a stačí ním potierať určité problémové oblasti kože. Podľa Dr. Doug, ak si to budete robiť každý deň po dobu jedného mesiaca, začnete všímať obrovský rozdiel vo vzhľade vašej pokožky . ZDROJ:FITHACKER.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>