Ako som začala piť tento nápoj, moja váha sa začala zázračne znižovať a cítila som sa, ako znovu zrodená

Ľanové semienko je zložka plná požehnaní a vlastností pre naše zdravie. Sú zdrojom dobrého tuku, vitamínov, minerálov, ktorý sa využíva aj v podobe ľanového oleja. Ľanové semienka sú silná podpora imunitného systému.

Môže znížiť násobené úrovne cukru v krvi, čo znižuje nutkanie na potravu.

Taktiež, ak začneme ho požívať od dnešného dňa, mohol úplne očistiť naše črevá absorbovaním živín a rýchlo sa zbaviť škodlivých látok.

Ľanový nápoj, ktorý vám predstavíme, je veľmi účinný a hlavne sto percent prírodný. Takže ho dajte dohromady a zaručujeme vám, že vaše nutkanie na jedlo sa značne zníži a za rovnakú dobu bude váš organizmus úplne vyčistený.

Zložky, ktoré budete potrebovať, sú nasledujúce:

  • 3 polievkové lyžice ľanového semena
  • 1 liter vriacej vody

Spôsob prípravy a príjem:

Večer dajte tri polievkové lyžice ľanového semena do termosky (alebo inej nádoby s vekom) a zalejte s vriacou vodou. Nasledujúci deň v ranných hodinách si môžete začať vychutnať všetky výhody tohto mocného ľanového nápoja, aby ste boli zdravší a zbavili sa nadbytku kíl.

Vezmite približne tri až štyri šálky tohto účinného nápoja, najlepšie pred každým jedlom a po dobu 10 dní v rade, potom pauzu po dobu ďalších 10 minút a opäť liečbu opäť začať. Každý večer si pripravte čerstvý.

ZDROJ:homehealthyrecipes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>