Ak vás trápia kŕčové žily, pomôže vám táto jednoduchá metóda s olivovým olejom, zmiznú takmer úplne

Jedným z najčastejších problémov s nohami sú kŕčové žily. Kŕčové žily nie sú len predstavovať zdravotný problém, je to tiež estetickým problémom a obrovský dôvod na obavy žien, lebo pokrivené žily kazia vzhľad krásnej ženskej nohy. Vo vnútri ciev je systém ventilov, ktorý sa niekedy rozpadá a v tejto oblasti dochádza k zlyhaniu prietoku krvi, k strate krvi a následnej dilatácii žily.

Častejšie tento problém sa vyskytuje u ľudí, ktorí majú nadváhu alebo majú sedavý životný štýl, ktorý sa pohybujú málo, takže prvým krokom pri liečbe kŕčových žíl je odstránenie základného faktora.

To znamená, že tomuto, by ste sa mali vyhýbať:

  •  musíte znižovať váhu
  • znížiť zaťaženie nohy
  • znížiť sedavú prácu
  • pravidelne by ste mali prestávky na zlepšenie toku krvi
  • vyhnúť sa príliš tesnému oblečeniu, ktoré poškodzuje krvný obeh.

Akékoľvek prostriedky a cvičenia, ktoré zlepšujú krvný obeh, budú mať pozitívny účinok pri liečbe kŕčových žíl. V tomto článku vám povieme, ako zlepšiť krvný obeh s olivovým olejom a zbaviť sa kŕčových žíl. Olivový olej je veľmi bežný výrobok, ktorý sa nachádza prakticky v každej kuchyni a dobrou správou je skutočnosť, že účinne uzdravuje a zabraňuje vzniku nových kŕčových žíl.

Tieto kroky vám pomôžu zbaviť sa kŕčových žíl s olivovým olejom:

1. Exfoliácia je odstránenie mŕtvych buniek, čo umožní zložkám oleja lepšie vykonávať svoju prácu v tele. K tomu môžete použiť komerčný krém alebo domáce exfoliant, ktorý sa dá ľahko pripraviť jednoduchým miešaním cukru, ovsa, mlieka a medu. Tento postup dobre vyživuje pokožku a posilňuje steny ciev.

2. Príprava oleja: ľahko zohrejte olivový olej a nechajte ho odpočívať tak, aby teplota bola prijateľná pre pokožku.

3. Masáž: olej sa distribuuje do rúk pred masážou postihnutej oblasti. Masáž sa má vykonávať zdola nahor, v kruhovom pohybe, mala by byť jemná a stimulovať krvný obeh.

4. Pravidelnosť: tieto masážne sedenia by sa mali vykonávať denne a postupne sa vyskytnú kŕčové žily; najprv uvidíte pokles jeho hrúbky a potom opakujte postup, kým nezmizne úplne.

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>