Ak vás navštívili PARAZITY, použite aspoň jeden zo zoznamu piatich produktov, ktoré vám pomôžu zvládnuť tento problém

V ľudskom tele sú parazity, ktoré z času na čas kazia náš život a spôsobujú chorobu. Aby ste boli zdraví, musíte neustále vykonávať preventívnu údržbu. Na tento účel sú najlepšie vhodné ľudové prostriedky,väčšinou ich máme doma a sú nám známe. Pridajte ich k jedlu a ľahko zničíte škodlivých obyvateľov vášho tela! Navrhujeme, aby ste si preštudovali zoznam piatich produktov, ktoré vám pomôžu zvládnuť tento problém.

1. TYMIÁN

Tymian – táto bylina sa používa na stimuláciu týmusu – hlavnú žľazu imunitného systému. Tymiánový olej znižuje reprodukciu parazitov v zažívacom trakte.

2. KLINČEK

Na pokrmy pre chuť sa pridáva klinček. Ale mali by ste tiež vedieť, že má antibakteriálne, antivírusové a antifungálne vlastnosti. Je tiež užitočný aj esenciálny olej z klinčekov, ktorý sa používa na ničenie červov. Predpokladá sa, že klinčeky – to je jediný prírodný produkt, ktorý dokáže zničiť vajíčka takmer všetkých parazitov.

3. PELYNA

Pelyna sa používa na liečbu žalúdočných ochorení, ako aj v boji proti črevným červom. Má silné antimikrobiálne vlastnosti. Neodporúča sa gravidným a dojčiacim ženám.

4. CESNAK

Každý vie, aký užitočný cesnak je v boji proti parazitom. Pred ním nemôže odolávať vírusom, plesniam, baktériám a parazitom. Dokonca odstraňuje aj ťažké kovy z tela. Cesnak navyše veľmi účinne vyľakuje parazity, ktoré sajú krv, napríklad komáre, kliešte a blchy.

5. ZÁZVOR

Zázvor bojuje dobre s patogénnymi baktériami, má protizápalový a upokojujúci účinok, okrem toho posilňuje imunitu. Vďaka svojej schopnosti bojuje proti parazitom, často používa na zabíjanie červov. Varte si svoj obľúbený čaj a jemne ho ochuťte s čerstvým zázvorom.

Tíchto päť produktov vám pomôže vyhnúť sa zdravotným problémom spojeným s násobením parazitov v tele. Je lepšie začať s prevenciou, než jesť tablety!

ZDROJ:mycharm.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>