Ak si na boľavé prsníky priložíte kapustné listy, nepotrvá dlho a bolesti ustúpia… Budete prekvapené!

Každá rodička si pamätá, ako bolestivé môžu byť rôzne fázy laktácie. Čo však môžete urobiť, keď máte bolesť na hrudníku?

Spočiatku to môže znieť zvláštne, ale ukázalo sa, že veľa žien to urobilo a prinieslo dobrý výsledok: dať chladné kapustové listy na hruď! Dokonca aj keď príčina bolesti je príliš tesná podprsenka, táto metóda môže pomôcť.

 

Všetky rastliny v kapustovej rodine tiež pracujú: zelená alebo biela kapusta atď. Malá počiatočná vedecká štúdia ukázala, že veľmi sľubný účinok vplyvu chladných listov je porovnateľný s účinkom horúcej alebo studenej kompresie.

Ak chcete skúsiť, najprv položte kapustovú hlavu do chladničky na jednu hodinu. Potom úplne odstráňte vonkajšie listy, odtrhnite dve vnútorné listy a opláchnite ich studenou vodou. Odrežte pozostatky stonky a vytvorte otvor v strede listu. Potom dajte listy na hrudník 20 minút.

Získate relaxačný účinok. Akonáhle sa zahrejú, môžete ich vymeniť. Opakujte postup, kým nezmizne bolesť. Samozrejme, ak bolesť pretrváva, poraďte sa s lekárom!

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>