Ak na toto miesto priložíte kúsok ľadu, dôjde k neuveriteľným zmenám vo vašom tele

Neuveriteľné zlepšenie telesnej pohody vám prinesie len jeden postup. Na toto miesto musíte dať kúsok ľadu a zázrak sa stane …

Prestane vás bolieť hlava, celý organizmus sa stane aktívnym, budete naplnený nebývalou záľubou.

Bod feng-fu je jedinečný

Toto je oblasť, ktorá ovplyvňuje to, čo je možné ovplyvniť priamo na mozgu, pretože tu nie je nič medzi pokožkou a mozgom! Pokúste sa stráviť tento neobvyklý postup hojenia a poskytne maximálny účinok pre telo bez väčšieho úsilia!

Veľmi ľahko sa stimuluje bod: stačí len aplikovať kúsok ľadu na oblasť uvedenú na obrázku. Toto miesto sa nachádza vo vnútri dutiny medzi šľachami krku, asi 3 cm nad okrajom pokožky hlavy. Tu hlava a krk konvergujú. Ľad v tejto oblasti by sa mal uchovávať 20 minút. Opakujte postup každé tri dni – podľa znalosti čínskej akupunktúry je to optimálny interval. Najlepšie sa odporúča urobiť tento trik na prázdny žalúdok.

Prečo potrebujete použiť ľad?

Vytvorí teplotný rozdiel, ktorý stimuluje tok krvi do mozgu. Oblasť spojenia hlavy a krku je úžasná, existujú centrá, ktoré sú zodpovedné za dýchanie a krvné zásobenie tela. Jednoduchým postupom môžete vyliečiť množstvo chorôb a posilniť celé telo:

  • choroby dýchacieho ústrojenstva
  • kardiovaskulárny systém
  • dysfunkciu štítnej žľazy
  • obezita a podváha
  • cievna dystónia
  • hypotenzia
  • hypertenzia

To všetko možno vymazať zo svojho života prostredníctvom stimulácie Feng Fu bodu. Je tu ešte jedno tajomstvo. Toto je najzraniteľnejšie miesto na našom tele. Čínsky samuraj použil tieto vedomosti a spôsobil zranenia na svojich nepriateľov, ktoré boli nezlučiteľné so životom.

Existuje však aj ďalšia strana: absencia kosti, ktorá chráni mozog, robí túto zónu vlastníkom výnimočných liečebných vlastností. Skúste a uvidíte, ako to funguje! Vplyv na miesto feng-fu sa vráti do vášho tela normálnym fyziologickým stavom.

Zdieľajte tajné znalosti čínskej akupunktúry so svojimi blízkymi!

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>