Ak máš suchú pleť a hľadáš účinnú masku, práve si ju našla

Tvárová maska ​​pre suchú pokožku tváre je recept, ktorý ste možno nikdy predtým neskúšali. Ukazuje sa však, že je to veľmi dobrý spôsob, ako sa starať o našu pokožku a dobre ju navlhčiť. Na to budeme potrebovať prečistené maslo.

Maska na tvár s prečisteným maslom

Prečistené maslo môže byť použité na vrásky, jazvy, zabraňuje odlupovaniu pokožky alebo jej zvlhčovaniu. Najčastejšie sa používa GHEE prečistené maslo, ktoré je o niečo drahšie. Je to typ vyčíreného masla purifikovaného z bielkovín, vody a sedimentov. Je to 100% čistý tuk. Ak ich môžete kúpiť tak, aby to bolo najlepšie, môžete použiť aj obyčajné číre maslo.

prísady:

  • 1 polievková lyžica ovsených vločiek
  • 1 polievková lyžica petržlenu
  • 2 lyžičky rozpusteného masla ghí

Najprv pripravte varu petržlenu. K tomu všetko, čo potrebujete, je niekoľko nasekaných petržlenu stonky a zalejeme vriacou vodou. Celú noc necháme lúhovať a ráno sme pripravení naliať veľmi silnú infúziu petržlenu, ktorá bude skvelá pre našu liečbu.

Potom stačí zomlieť ovsené vločky v mlynčeku na kávu. Potom pridáme maslo a petržlen, ktorý sme pripravili predtým a potom dobre premiešame.

Vytvorenie masky:

Teraz skontrolujte, či nie je príliš teplá a aplikujte ju na vyčistenú tvár. Po 30 minútach ju môžeme umyť teplou vodou. Keď robíme príliš veľa masky, môžeme ju znova použiť. Skladujte v chladničke, nie však dlhšie ako 2 dni. Masku aplikujeme 2-3 krát týždenne, aby sme dosiahli požadované výsledky.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>