„7 dní – 7 pohárov“ – technika, ktorá spáli všetok brušný tuk, je jednoduchšia, ako si myslíte

Nadváha je skutočný problém. Má strašný vplyv na zdravie a môže spôsobiť množstvo chorôb, ako je cukrovka a hypertenzia. Ľudia, ktorí majú nadváhu, sa zvyčajne pokúšajú dodržiavať prísne diéty alebo dokonca podstupujú liposukciu, pričom veria, že neexistuje žiadna alternatíva.

Ale vždy existuje cesta, a v tomto prípade je to oveľa jednoduchšie, ako si myslíte. Prečo neskúšate niečo prirodzenejšie a efektívnejšie?

Ak chcete schudnúť a neubližovať zdraviu, máme pre vás skvelé správy!

Recept na nápoj, ktorý doslova robí zázraky s telom. Začnite každý deň s touto šťavou a problém s brušným tukom vás prestane obťažovať. Okrem toho má šťava bezkonkurenčnú chuť a príjemným okamihom bude, že všetky zložky sa nachádzajú vo vašej vlastnej chladničke. Ak je vaším cieľom dobré zdravie a dobrý fyzický tvar, snažte sa venovať pozornosť tomu, čo budete jesť. Normalizujte svoje porcie, vyberte len zdravé jedlo, konzumujte viac ovocia, zeleniny a celých zŕn a úplne odstráňte sladkosti a cukor. A, samozrejme, zahrnúť do stravy zelenú šťavu na spaľovanie tukov.

ZLOŽENIE

  • 1 uhorka
  • 3 plátky ananás
  • 1 stopka celeru
  • 1 stonka petržlenových listov

POSTUP

Dôkladne umyte ovocie a zeleninu, nakrájajte uhorku, ananás, celer a petržlen na malé kúsky a pridajte všetky ingrediencie do mixéra a rozmixujte.

Piť džús ráno na prázdny žalúdok. Nepridávajte cukor alebo umelé sladidlá. Pite tento nápoj najneskôr do 15 minút po mixovaní, aby nestratil svoje užitočné vlastnosti. Táto úžasná šťava je najbohatším zdrojom vitamínov. Pite ju 7 dní a zabudnite na brušný tuk! Všimnite si výsledky v čo najkratšom čase a budete sa cítiť zdravšie a silnejšie.

Dávajte pozor, že táto šťava čistí, preto by jej použitie nemalo trvať veľmi dlho. Sledujte pozorne všetky nepríjemné reakcie tela. Ak zistíte, že niečo nie je správne – prestanete používať, pretože nie všetci ľudia reagujú na toto očistenie rovnakým spôsobom.

ZDROJ:webvigret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>