7 dní – 7 pohárov: efektívna a výkonná metóda, ktorá stopí brušný tuk rýchlejšie a jednoduchšie, než si myslíte!

Príliš veľká váha je skutočným problémom. Jeho vplyv na zdravie je nespočetný, nehovoriac o tom, že môže byť príčinou mnohých chorôb, ako je cukrovka a hypertenzia. Ľudia, ktorí majú nadváhu, zvyčajne dodržiavajú prísnu diétu alebo dokonca radšej robia liposukciu, keď neexistujú žiadne alternatívy.

Existuje vždy cesta von a často je to oveľa jednoduchšie, než si myslíme. Prečo nie skúsiť niečo prirodzené a veľmi efektívne? Ak chcete schudnúť, máme pre vás dobrú správu. Venujte pozornosť!

Začnite deň s touto šťavou a problém abdominálneho tuku vás prestane obťažovať. Navyše, jeho chuť je úžasná, a čo je najdôležitejšie, že všetky komponenty sú ľahko dostupné.

 

Zloženie:
uhorka – 1
ananás – 3 ks
celer – 1 stopka
petržlenu – 1 pohár

Spôsob prípravy:
Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je dôkladne umývať ovocie a zeleninu veľkým množstvom studenej vody. Potom nakrájame uhorky na plátky a potom nakrájame zeler a petržlen na malé kúsky. Nakoniec pridajte všetky ingrediencie do mixéra. Dobre premiešajte!

Ako používať:
Pite túto šťavu ráno na prázdny žalúdok. Nepridávajte cukor alebo umelé sladidlá. Musíte ju vypiť najneskôr 15 minút po jej príprave, aby nestratil svoje užitočné vlastnosti.

Táto úžasná šťava je bohatým zdrojom vitamínov. Pite ju sedem dní a zabudnete na brušný tuk. Za veľmi krátky čas si všimnete výsledok, a budete sa cítiť zdravšie a silnejšie. Strata hmotnosti s potešením je možná!

Majte na pamäti, že táto šťava je čistá, takže jej nepretržitá spotreba počas niekoľkých mesiacov je neprijateľná. Sledujte pozorne reakciu tela a akékoľvek nepríjemné reakcie tela, prestaňte ho používať.

Ďakujeme za prečítanie týchto informácií.

ZDROJ:FITHACKER.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>