5 obľúbených japonských trikov pre krásnu a zamatovú pleť, mali by sme si od nich brať príklad

Ak existuje niečo, čo veľmi ceníme na ázijských ženách tak je to ich pokožka. Je neuveriteľne zamatová a jemná. Že vnútorné zvlhčenie pokožky je nevyhnutné na to, aby vyzerala dobre na vonkajšej strane, je to niečo, čo určite už viete. Teraz sa však môžete naučiť trochu japonského triku, ktorý vám pomôže zlepšiť výsledky.

Pozrite sa na niektoré z najviac odporúčaných procedúr, ktoré by sme aj mimali robiť, aby aj naša pleť bola krásna.

1. Vyčistite pred tým, než si nanášate make-up

Je pravdepodobné, že zvyšky vášho minulého make-up zostávajú. Najskôr naneste olejový produkt, aby ste odstránili zvyšky make-upu. Potom umyte tvár teplou vodou a čistiacou penou. Ak chcete zavrieť, naneste tonikum, keď je tvár suchá.

2. Používajte opaľovací krém

Klasika. Keď pôjdeme na pláž, mali by sme používať opaľovací krém. Vždy aplikujte špeciálny opaľovací krém na tvár po čistení a pred make-upom, aby ste boli chránení a nestali obeťami slnečných škvŕn.

3. Vezmite zelenú šťavy

Zelené jablko, špenát, petržlen, kiwi, sú niektoré z potravín, ktoré môžu obsahovať vo svojej zelenej šťave antioxidanty a eliminujú to, čo vaše telo nepotrebuje, a uvoľnia póry, aby sa zabránilo pupienkom a nedokonalostiam.

4. Vnútorné masky

Pred kúpaním naneste na tvár hydratačnú masku približne 20 minút a odstráňte ju, keď vstúpite do sprchy. Odstráňte ju s kruhovými pohybmi. Pri odchode naneste nočný krém na tvár na noc. Umyte si tvár nasledujúci deň s čerstvou vodou.

5. Peeling

Môže to byť doma vyrobený peeling alebo z obchodu; ide o to, že používate ten, ktorý vám zanechá najlepší vzhľad. Aplikujte ho na celom tele trikrát týždenne a uvidíte, ako sa vaša pokožka zmení na svetlejšiu a budete ju cítiť hladšiu.

ZDROJ:actitudfem.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>