3 zázračné nápoje pre ženy, ktoré pomôžu udržať hormóny v norme

 S vekom musia ženy venovať väčšiu pozornosť zdraviu.

3 nápoje na reguláciu hormónov: ženy by ich mali piť každý deň

Recept č.1

Teplá voda s citrónom pomáha schudnúť, odstraňuje toxíny z tela, zlepšuje imunitu, stav pokožky a trávenie. Faktom je, že citrón je schopný ovplyvniť hormón sýtosti – leptín. Ak nie je v rovnováhe, telo začne hromadiť telesný tuk.

Recept je veľmi jednoduchý: stlačte šťavu z polovice citróna a nalejte do nej vriacu vodu, nechajte ju mierne vychladnúť. Ráno je lepšie začať s týmto nápojom.

Recept č. 2

Čaj z listov maliny, ktorý reguluje ženský reprodukčný systém. Posilňujú maternicu, uľahčujú menštruáciu, pôrod a menopauzu. Tento čaj dodáva mimoriadnu vitalitu a môže nahradiť kávu. Pite tri poháre denne a hormóny budú v poriadku.

Recept je tiež jednoduchý: nasypte jednu lyžicu malinových listov (suché) a zalejte 200 ml vriacej vody, nechajte stáť 10 minút. Nepite sa pred spaním, ráno a počas dňa.

Recept č. 3

Mlieko s kurkumou je jedným z najznámejších receptov pre Ayurvedu. Tiež sa nazýva „zlaté mlieko“. Tento nápoj vedie k rovnováhe všetkých hormónov, posilňuje imunitný systém, zlepšuje trávenie, lieči prechladnutie.

Recept: 200 ml horúceho mlieka a ½ lyžice kurkuma, môžete pridať med podľa chuti. Tento nápoj je lepšie piť pred spaním.

ZDROJ:alibabaru.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>