3 účinné recepty na žlčové kamene: zbavte sa ich bez chirurgického zákroku

Žlčník sa nachádza v hornej časti brucha, tesne pod pečeňou. Vo všeobecnosti  keď s ním nie je problém tento stav nevykazuje žiadne príznaky a neubližuje vám. S rozvojom cholelitiázy sa príznaky môžu líšiť, ak budete jesť potraviny s vysokým obsahom cholesterolu, s vysokým obsahom tuku atď, vtedy čakaje potiaže.

Hlavným príznakom žlčových kameňov je bolesť na pravo v hornej časti brucha. Bolesť zvyčajne začína vtedy, keď jete, a po niekoľkých hodinách klesá. Keď starostlivo monitorujete svoje stravovacie návyky, môžete ľahko identifikovať spúšťače.

Okrem toho, môžeme ešte pozorovať nasledovné príznaky:

  • poruchy trávenia a rozšírenie brucha
  • zlá chuť
  • nevoľnosť a zvracanie
  • tmavý moč
  • zápcha a tmavé stolice
  • konštantná alebo častá bolesť brucha
  • bolesť brucha bezprostredne po jedle alebo pití

Odstránenie žlčových kameňov. Top 3 účinné prostriedky

1. Čistenie žlčníka

Každý orgán, veľký alebo malý, potrebuje správnu očistu, aby sa zbavil toxínov. Očista žlčníka je považované za hlavnú metódu na odstránenie žlčových kameňov. Zmena stravy môže mať veľký vplyv na vaše zdravie. Niet pochýb, že to môže veľmi pomôcť zbaviť sa žlčových kameňov.

Jednoduchý recept na očistu žlčníka:

Vyskúšajte to po dobu 3 až 5 dní.
Jedzte jedno alebo dve jablká s bežnou stravou.
Nahraďte jedno jedlo alebo jeho časť a pridajte jablkový oct, zriedený vodou.
Bude jednoduchšie urobiť malé zmeny vo vašej strave, než ju drasticky zmeniť.
Po 3 alebo 5 dni, ďalší deň,postite sa do večera. Neskôr vypite citrónovú šťavu alebo teplú vodu a pridajte polovicu lyžice soli.
Urobte to znova za pár hodín.

2. Silné tajomstvo na odstránenie žlčových kameňov počas 7 dní! 

Ak máte podozrenie, že trpíte žlčovými kameňmi, ponúkame vám najlepšiu 7-dňovú metódu na odstránenie žlčových kameňov:

Počas prvých 5 dní liečby by ste mali denne piť štyri šálky jablkového džúsu. Ďalšou možnosťou je jesť 4 až 5 jabĺk denne.

Šiesty deň by ste nemali večerať.

Šiesty deň, o 18:00, mali by ste si jednu čajovú lyžičku anglickej soli, to je síran horečnatý, s jedným pohárom teplej vody.

po šiestom dni o 20.00 hod. Opakujte to isté a dajte si jednu čajovú lyžičku  soli.

V ten istý deň o 22 hod. Vezmite jednu šálku olivového alebo sezamového oleja s ½ šálkou čerstvej citrónovej šťavy. Zmiešajte maslo a citrónovú šťavu. Olej odstráni žlčové kamene a uľahčí ich prechod cez žlčové kanály.

3. Cvičenie je účinným prostriedkom na liečbu žlčových kameňov

Chcete vedieť, ako môžu cvičenia eliminovať žlčové kamene? To nie je tajomstvo. Stačí analyzovať príčinu žlčových kameňov. Vysoký cholesterol! Keď vynechávate fyzickú aktivitu, zvyčajne zvyšujete hladinu cholesterolu a cukru vo vašom tele. Pravidelné cvičenie znižuje hladinu cholesterolu a zabraňuje tvorbe kameňov v žlčníku.

ZDROJ: fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>