2 týždne si kvapkala na pokožku hlavy toto sérum a neverila vlastným očiam, vlasy začali opäť rásť

Žiadneho ďalšie vypadávanie vlasov a plešatosti sa nemusíte obavať. Toto sérum je vyrobené z prírodných olejov, ktoré stimulujú vlasové folikuly a opätovne rozvíjajú vypadávanie vlasov.

Ako zabrániť strate vlasov a ako ich rast obnoviť

Zložky:

  • 50 ml ricínového oleja
  • 20 ml organického kokosového oleja
  • 10 ml životne dôležitý olej z rozmarínov
  • 5 ml levanduľový olej

Príprava:

Vezmite sa asi 50 ml ricínového oleja. Ricínový olej je skutočne hustý olej, aby sa zriedil, potrebuje pridať 20 ml prírodného kokosového oleja.

Teraz pridajte 10 ml vitálneho rozmarínového oleja a premiešajte. Zatvorte nádobu s vekom a dobre premiešajte, aby sa oleje dobre premiešali. Ak chcete, môžete do mixu pridať aj niekoľko kvapiek lavanduľového oleja.

Vaše sérum na vývoj vlasov je pripravené!

Použitie:

Použite niekoľko kvapiek tohto séra do plešatých a problémových oblastí pokožky hlavy. Sérum na pokožku hlavy vmasírujte jemne pomocou prstov rúk.

Aplikujte toto sérum 2 až 3 krát denne a uvidíte, ako začnú vaše vlasy rásť po 2 týždňoch.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie. Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku. Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výlučne po konzultácii s vašim lekárom.

ZDROJ:supertastyrecipes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>