1 šálka tohto sirupu roztopí denne 1 cm tuku na bruchu! O jednoduchšom chudnutí neviem

Bohužiaľ, nie je žiadna čarovná palička na spálenie nadbytočných kilogramov. Ale s dostatočnou fyzickou aktivitou a zdravou stravou, môžete rýchlo „upraviť“ svoju váhu. Tento sirup, ktorý môžete vyrobiť z prírodných surovín, ktoré už máte vo svojej kuchyni, vám pomôže.

Ukážeme vám najlepší recept na zníženie hmotnosti, ktorý vám pomôže znížiť 1cm z pásu za deň.

Navyše tento domáci predpis vám pomôže odstrániť všetku prebytočnú vodu z vášho tela a tiež zlepšiť funkciu vášho mozgu, pamäti, sluchu a vízie.

Táto metóda straty hmotnosti bude preto mimoriadne účinná, ak bude kombinovaná s fyzickou aktivitou a zdravou výživou.

Sirup na chudnutie – predpis:

Zloženie:

  • 125 g chrenu
  • 4 citróny
  • 2 cm čerstvého zázvoru
  • 3 lyžice medu
  • 2 lyžice škorice

Príprava:

Najprv vyčistite chren a zázvor a umiestnite ich do kuchynského robota alebo mixéra. Pridajte citrón. Potom pridajte škoricu a med. Všetko zmiešajte a vložte zmes do čistej nádoby, zatvorte ju a vložte do chladničky.

Ako používať:

Vezmite jednu polievkovú lyžicu ráno na prázdny žalúdok a v noci pred spaním a ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky z tejto metódy, mali by ste tento sirup používať 3 týždne.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>