Zlé návyky, na ktoré by ste mali zabudnúť v menštruačnom období! Vyhnite sa týmto 9 základným veciam! Môžu vám veľmi uškodiť

Menštruácia – ich existencia sama o sebe prináša nesnesiteľnú bolesť. Tieto 4-5 dni sa zdajú ako nočná mora. Existuje však niekoľko tipov, ktoré nám môžu pomôcť v tomto strašnom čase. Sú tiež veľmi užitočné pre zdravie celého tela.

Prečítajte si viac o týchto tipoch!

  1. Rovnaké tesnenie počas dňa môže spôsobiť vaginálnu infekciu. Mali by ste ich meniť každých 3-5 hodín, najmä ak máte silné krvácanie.
  2. Vyhnite sa zbytočnej bolesti. Menštruačné obdobie a tak to vám dáva veľa problémov. Nadmerné napätie a starosti môžu len situáciu zhoršiť.
  3. Ak sa zaoberáte nebezpečným sexom, môže to spôsobiť sexuálne infekcie a choroby. V tomto období je lepšie opustiť túto myšlienku.
  4. Intenzívny tréning len zhorší stav svalov a celkový blahobyt.
  5. V týchto ťažkých dňoch tvoje telo čerpá veľa energie a energie. Preto by ste v žiadnom prípade nemali preskočiť jedlá. Musíte jesť aspoň trikrát denne!
  6. Ak ste naozaj chceli jesť uprostred noci, pokúste sa vydržať. Telo nie je schopné normálne fungovať v zažívacom systéme!
  7. Samozrejme, spánok v noci sa stáva vážnym problémom. Ale zdravý a silný spánok je najlepší liek pre telo. Pokúste sa relaxovať a zaspať!
  8. Pokúste sa vyhnúť mliečnym výrobkom: zhoršujú menštruačné kŕče. Všetka chyba je prvok nazývaný kyselina arachidónová.
  9. Pokúste sa vyhnúť zbytočným emocionálnym momentom. Nepozorujte si smutné alebo strašidelné filmy. Hormóny v tele posilňujú vaše zmysly a môže to byť pre vás zlé.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>