Viac účinné ako prášky! – Ide o varené banány s troškou škorice

Tento nápoj, ktorý je vyrobený z varených banánov a škorice je považovaný, za lepší, než kadejaké prášky. Nasledujúce fakty a informácie vám poskytnú odpoveď, prečo by ste mali práve vy tento recept skúsiť.

Ste medzi veľkým percentom ľudí, ktorí trpia nespavosťou, alebo sa proste neustále prebúdzate, alebo ešte horšie, sa ráno prebudíte a cítite sa unavení? Alebo sa prebúdzate ráno s kruhmi pod očami? Skúste práve tento recept a všetko sa opäť vráti do normálu.

Každý to pozná. Po celom dni v práci konečne prídete domov, že si ľahnete a pôjdete spať, ale jednoducho nemôžete zabrať? Všetky tieto problémy s nespavosťou alebo nepravidelným spánkom sú veci, ktoré sú niekedy hlavným zdrojom niekoľkých chorôb, ako sú
depresie, stres alebo úzkosť.

Nezáleží na tom, aké boli dôvody tohto problému, musíte pre to proste niečo urobiť. Zlepšite svoj spánok. Je niekedy naozaj lepšie začať s prírodnou metódou, než prehĺtať prášky.

Avšak existuje naozaj jednoduchý recept, ktorý nielen že dobre chutí, ale dokonca vám s vyššie uvedenými problémami pomôže. Budete mať lepší spánok, ráno sa budete cítiť lepšie s viacerými energiou.

Banány alebo skôr ich kôra je obohatená o horčík a draslík. Horčík je úžasný na poruchy spánku. V kombinácii s draslíkom sú dôležité pre uvoľnenie svalov. Horčík je jedným z najlepších minerálov pre uvoľnenie vášho tela.

ingrediencie:

  • miska s vodou
  • 1 banán
  • škorice

Príprava:

Vezmeme banán a vložíme ho do vody, tú necháme variť približne 10 minút. Potom sceďte tekutinu z banánu a pridajte a rozmiešajte v nej škoricu. Tento nápoj príde vždy pred spaním.

Banán môžete jesť ako dezert k nápoju. Tento nápoj je z vareného banánu a škorice a je považovaný za veľmi silný. Ak práve aj vy trpíte nespavosťou alebo únavou bez ohľadu na to, ako dlho spíte, skúste tento recept. 

ZDROJ.sovkusom.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>