Veľmi populárny a efektívny prirodzený nápoj na posilnenie kolien a obnovenie chrupavky a väzov

Recept sa stal populárny hneď po tom, ako sa anonymný čitateľ rozhodol zdieľať svoje tajomstvo proti bolesti kolien s prirodzeným spôsobom. Konkrétne tento nápoj je veľmi efektívny pri posilňovaní kolenných väzov, uľavuje od bolesti kolien a zlepšuje ich funkcie. Pred prezentáciou receptúry sa však pozrieme na niekoľko faktov o bolesti kolena.

Kolená sú najväčšie, najkomplexnejšie a najdôležitejšie kĺby v ľudskom tele, ktoré podporujú správne držanie tela a podporujú nohy počas chôdze, behu alebo skákania. Kolenný kĺb sa skladá z kostí, svalov, chrupavky, šliach, väzov a iných spojivových tkanív, ktoré fungujú v synergii a poskytujú flexibilitu a stabilitu. Prirodzený proces starnutia nám spôsobuje náchylnosť na rôzne šoky a zranenia, ktoré postihujú kolená, čo vedie k tomu, že šľachy a väzy sú slabšie a menej pružné. Dôvodom je skutočnosť, že ich mazanie klesá s vekom.

Pokiaľ ide o zranenia uvedené vyššie, treba poznamenať, že najčastejšie zranenia, ktoré môžu spôsobiť problémy s kolenami, sú spôsobené priamym zranením kolena alebo poklesom kolena. Najbežnejšie sú:

 • Náhle (akútne) zranenia
 • Poruchy kolenného kĺbu: zriedkavé zranenie, ktoré sú závažné a vyžadujú okamžitú lekársku pomoc.
 • Kosť alebo tkanivo z dislokácie, ktoré môže interferovať s pohybom.
 • Dislokácia na kolene, ktorá zvyčajne postihuje mladé dievčatá.
 • Zakopnutia alebo vyvrtnutia.

Vzhľadom na to, že zhoršenie mazania je prirodzeným procesom, ktorý je nevyhnutný, musíme nájsť iný spôsob, ako zlepšiť flexibilitu. Tento článok ponúka jednoduchý prostriedok na liečenie, ktorý posilňuje šľachy a väzy, pomáha nám chodiť a dokonca behať rýchlejšie a oveľa jednoduchšie.

Tento liek pozostáva zo zdravých zložiek, ktoré majú protizápalové vlastnosti, čo ich robí efektívne na zmiernenie bolesti kĺbov. Má tiež vysoký obsah kremíka, horčíka, bromelaínu a vitamínu C, ktoré spoločne pôsobia na zmiernenie bolesti v kolene.

Zloženie :

 • 250 ml vody
 • 1 pohár ovsených vločiek
 • 2 šálky ananásových plátkov, nakrájané na kocky
 • 1 šálka pomarančového džúsu
 • 40 g surového medu
 • 40 g mletých mandlí
 • 7 gramov škorice

pokyny:

 1. Pripravte si ovsené vločky
 2. Stlačte šťavu z kúskov ananásu
 3. Zmiešajte pomarančový džús, med, nasekané mandle a škoricu
 4. Zmiešajte ovsené vločky, ananásovú šťavu a zmiešanú zmes
 5. Zmiešajte znova

Hotovo!

Vyrobený nápoj si rozdeľte na 3 časti, ktoré vypite v priebehu dňa. Uskladňujte ho v chladničke, nie však dlhšie ako 24 hodín, ideálne nie viac ako 12 hodín.

Nápoj užívajte aspoň pár dní alebo do ústupu bolestí kolien.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>